Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális ha egy idősebb fiú...

Normális ha egy idősebb fiú barátommal ezeket beszélem meg?

Figyelt kérdés
Szóval én 17 vagyok, Ő meg 18, most végzős. Tőle szoktam kérdezgetni férfiasabb témákról, pl hogy hogyan borotválja ott lent, csajozós dumák, meg a szexről úgy általánosságban. Ez normális nálam?

2016. szept. 7. 05:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne az ??
2016. szept. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy normális :) A kor nem számít, a lényeg hogy pasi. Egy nőtől ezeket megkérdezni kevésbé lenne szerencsés.
2016. szept. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak részben normális, ilyenekből azért szokott lenni probléma, pl ha egy idő után a szexuális dolgokat gyakorlatban is meg akarja mutatni. :D Nem tudom szerintem fiú lány között barátság pláne úgy hogy szexről beszélgetnek elég vékony jégen táncol
2016. szept. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
HA meg fiú vagy akkor nem szóltam :D
2016. szept. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Normálisnak normális, csak nem túl szerencsés. A borotválás oké, de csajozós dumák? Jó eséllyel előad valami baromságot, amit ő igaznak hisz, mert valakitől hallotta. Szóval a vak vezet világtalant esete forog majd fenn.
2016. szept. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!