Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha ilyen legjobb...

Mit tegyek ha ilyen legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
Ott kezdodott hogy volt egy dolog ami nagyon kozel hozott egymáshoz minket! De utána jött kettő személy aki oda akart férkőzni hozzá (eközben is voltak kisebb viták , konfliktusok mert en is massal voltam) ami persze zavart mert alig voltam/vagyok vele! Megbeszélni nemtudjuk mert mindig ott van az a 2 személy! Az egyik személy bevalotta hogy az l.b-je akar lenni és már ez sem tetszett! Na de aztán az "l.b.-m" mondta nekem hohy az a 2 személy el3rte azt a barátsági szintet amelyiken en vagyok , tehát legjobb barátnők lettek! Sokszor mondtuk hogy vége de nem birjuk! Ő szünetelteni akar! Én beszélgetni! Mit tegyek?
2018. jan. 31. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha szüneteltetni akarja akkor inkább hagyd,hátha később megint jóba lesztek.Tapasztalatból mondom ne akarj valakivel akarata ellen barátkozni,mert nagyon padlóra fog küldeni lelkileg ha csalódnod kell benne.Hagyd a dolgot,ha nem jelentkezik,közben barátkozz másokkal is.
2018. jan. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Megesik az ember életében, hogy barátságuk szűnnek meg, aztán újak alakulnak ki. Ritka az élethosszig tartó barátság. Ha ő "szüneteltetni" akarja a barátságot, akkor az már nem barátság, ne erőltesd.
2018. febr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!