Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Igazi barát az ilyen? Bővebben...

Igazi barát az ilyen? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

5 en voltunk egy jó baráti körben. 3an lekoptak. 2en tartottunk ki jóban roszban a barátommal, és lett neki hirtelen egy kapcsolata, és már szinte teljesen elhanyagol. 10 alkalomból 8szor én keeresem :)

Ő csak akkor jóformán ha kell neki valami. Ezt nem reagálom szerintem túl. Nelem is van barátnőm 3 éve és en forditva nem így cselekedtem.


2018. febr. 1. 07:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz barátság egy olyan kapcsolat, amiből - sajnos - nagyon kevés van, manapság meg főleg. Nem hogy igaz barátnak, még csak barátnak sem tudnám nevezni az ilyen embert, legfeljebb "havernak". Ha belegondolsz kicsit, szerintem a szíved mélyén úgyis tudod erre a kérdésre a választ... Te mindent megtettél azért, hogy fenntartsd, ő viszont nem, és ez sokat elárul sajnos. Nem biztos, hogy megérdemel téged, és ilyen felállásban érdemes folytatni ezt a kapcsolatot.
2018. febr. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy várj egy kicsit még. Sokan tényleg elhanyagolják a baráti kapcsolataikat, ha társra találnak. (Persze, ez nem mentség.) Lehet, ez normalizálódni fog.


A kérdések:

- Biztos, hogy nem hanyagoltad el, vagy csak te látod úgy?

- Talán most bánt, hogy ennyire hanyagol. Úgymond egy fajta csalódás. Biztos, hogy legjobb barátok voltatok, vagy csak te érezted/hitted azt?


Ha nem tudsz még várni heteket, mire "észbe kap" (esetleg), akkor szerintem egy őszinte, komoly beszélgetés keretén belül KELL tisztázni, mert ez így csak téged fog bántani.

2018. febr. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, igen, elég sokszor előfordul, hogy barátságok szakadnak meg, amikor valaki megtalálja a párját. vagy legalábbis, nagyon "meglazul" a barátság.
2018. febr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
22éves vagyok Ő meg 23. Kisgyerek korunk óta óvodás korunk óta tartott a "barátság". Szerintem nincs mire várni.
2018. febr. 4. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!