Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek működött hosszabb...

Nektek működött hosszabb távon, barátság egy ellenkező nemű emberrel?

Figyelt kérdés
Nekem sok fiú barátom volt, de mindig többet akartak, aztán inkább nem kerestek soha többet. Már hiányzik egy ilyen barátság, mert a férfiak általában lazábbak,viccesebbek...Mi a titka, hogy működjön egy ilyen barátság?
2018. febr. 1. 23:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nekem van férfi barátom, inkább fogadott bátyám, kb. 25 éve. Nem meleg, mindkettőnknek családunk van, már azelőtt barátok voltunk, hogy megismertük volna a párjainkat. A titok talán annyi, hogy nekem mindig voltak fiú haverjaim, jobban kijövök velük, mint a nőkkel, vele pedig sose volt köztünk "kémia", de a megismerkedésünk első percében megtaláltuk a közös hangot. Jó az ilyesmi, a pasik sok mindent egész másképp látnak, és ez időnként segít a párkapcsolatban is.:-) Kendőzetlenül őszinték egy baráti kapcsolatban, nem fogják azt mondani, amit hallani akarsz, csak hogy meg ne sértsenek, és nem ventillálnak veled hülyeségeken, hanem rövid úton leállítanak. Ha ezt el tudod fogadni és értékeled, akkor hosszú távon is megmarad a barátság.
2018. febr. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

Barátság,Egyoldalú szerelem, friendzone, Barátság (elmúlt szerelem), másik oldalról szerelem, és most 4 hónapja vagyunk együtt...

18F

2018. febr. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
49%
Nekem a legjobb barátom férfi, nő létemre. A férjemmel együtt ismertem meg őket, értelemszerűen fel sem merült, hogy több lenne köztünk, hiszen neki az egyik legjobb barátja a férjem. Együtt szerveztük a legénybúcsút, ő volt a zenefelelős az esküvőnkön, és ő lesz a keresztapja a kislányunknak. :)
2018. febr. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
48%

Kb fél éve kezdtünk el jóban lenni, mostanra már kb legjobb barátok vagyunk, mindent megbeszélünk, a legmélyebb titkainkat is. Ebbe beletartozik az is részletesen, hogy mit érzünk a másik iránt és miért "csak" barátság. Teljesen nyíltan beszélünk erről, nem tabu és szerintem ez a kulcsa. Na meg az hogy tudjuk hogy kapcsolatban nem illenénk össze, meg nem is vagyunk szerelmesek a másikba.

Ezen kívül van pár barátságom erről az oldalról, van olyan is, ami több mint egy éves, de az azért más hogy netes kapcsolat, még akkor is ha sokat beszélünk és személyes dolgokról is.

2018. febr. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Szerintem egyén függő, ki hogy gondolkodik.

Én férfi vagyok és nekem tini korom óta voltak olyan bnőim, akik tényleg barátok voltak és a legtöbb meg is maradt, máig tartjuk a kapcsolatot.

Egyetemen és most a munkahelyemen is találtam olyan nőket, akik barátok lettek és maradtak is. Nálam ez teljesen jól működik, bár arról fogalmam sincs, h ezek a nők mit gondolnak rólam. De én meghúzom a határt, ezt ők is érzékelik.

Ettől függetlenül fantáziáltam már néhányukról, h milyenek lehetnek meztelen, meg milyen lehet velük a szex, de ez megmaradt fantázia. Van férfi aki képes nem átlépni a határt, van aki nem képes rá és többet akar, ebben van a különbség, illetve a férfi-nő barátság titka a férfi részéről.

2018. febr. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik legjobb barátom egy lány. Kb 10 éve ismerem és olyan 3-4 éve lettünk nagyon jóba. Egyszerüen tudni kell hozzáállni jól ehhez az egész helyzethez. Nem csúnya lány, és azt mondta hogy én sem vagyok a legcsúnyább fiu számára.

Fiú mivoltomból néha teszek egy-két nyiltabb flörtölősebb megjegyzést amivel bepróbálkozok, mikor nagyon jól néz ki. Általában a válasz az az, hogy haggyam már a hülyeségemmel. Aztan ilyenkor én is meg ő is nevetünk egyet rajta, mert tudjuk mindketten, hogy nem gáz ha néha kicsit vagy én vagy ő jobban vonzódik a másikhoz külsőre.

Én nem szoktam ezeken a visszaszólásain megsértődni, mert legbelül én se gondolom komolyan a próbálkozást, csak heccelem.

Ő pedig tudja jól, hogy csak heccelés a dolog nagyrészt, így ő sem veszi komolyan és ezek sosem mentek a barátságunk rovására. Néha felteszi a kérdést a többi fiu kapcsán, akik tényleg komolyabban probálkoznak nála, hogy van-e fiu es lány barátság. Mert miattuk elbizonytalanodik ebben. És mindig azt mondom neki, hogy igen van. Mi azok vagyunk.

2018. febr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Előfordult, hogy működött.
2018. febr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Eleinte ment, mindkettőnknek volt párja, amikor vége lett a kapcsolatoknak, akkor lett barátság extrákkal... már rég lejárt.
2018. febr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
ideig-óráig működhet de egy idő után legalább az egyikben úgy elindul valami
2018. febr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!