Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem ír vissza ha minden...

Miért nem ír vissza ha minden jó köztünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok

22L vagyok a és van egy 24F haverom

Sokat dumálunk ,ritkán de talizunk

Minden nap írogatunk a facen de már 3 napja vissza se ír pedig fent van


Fiúk miért nem írtok vissza egy lánynak ha jól elbeszélgettem és tök jó haverságban vagytok



2018. febr. 6. 18:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Haverok... hahahh. A jelek szerint mégsem jó minden köztetek, küönben nem idegenekkel tippeltetnéd meg, hogy miért nem akar még két mondatnyi időt sem szakítani rád a haverod.
2018. febr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Csak érdekel vások "idegenek"véleménye erről a szituációról
2018. febr. 6. 20:04
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem érdekled.
2018. febr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ne kattogj rajta, főleg ha internetes barát. Fárasztó lehet mindennap dumálni facebook-on.

Nekem is van ilyen barátom, akivel ritkán találkozunk, egy ideig neten beszéltünk, tartottunk szüneteket ebben(akár heteket), majd újra megkerestük egymást. Nem kell mindennap beszélni.

2018. febr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom olvasta az üzenetedet. Mi pasik sok mindent elfelejtünk (pl válaszolni). Nem kell túlkombinálni! Írsz neki mégegyszer ha akkor sem válaszol, akkor felejtős.
2018. febr. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Talán ő mégiscsak többen reménykedett. Mostanra belátta, hogy hogy esélytelen a dolog és "új lapot nyit".
2018. febr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak lett egy barátnője és vele "foglalkozik". Igazából, csak tőle kaphatsz választ a kérdésedre.
2018. febr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
hali nekem is van egy haverom ugymond, akivel szintugy gyakran beszelunk es szerintem egesz jo a kapcsolatunk (baratnoje van am xd) de van, hogy napokig ignoralja az uzenetemet, es csak kesobb ir vissza:D duhito, de ez van. Am lany vagyok xd
2018. febr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!