Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmondtam a legjobb barátomnak...

D-m-n-k kérdése:

Elmondtam a legjobb barátomnak, hogy meleg vagyok, és ő nem áll szóba velem azóta, mit tegyek? = (

Figyelt kérdés

Amikor elmondtam még nem nagyon reagált semmit, azt mondta, hogy kell neki egy kis idő, hogy ezt átgondolja, mondtam neki, hogy oké. Aztán 2 nap múlva mondta, hogy ő ezzel nem akar foglalkozni és nem tud már barátként nézni rám, és hogy nem mondja el senkinek bízhatok benne stb. de nem akar ezután barátkozni velem :( Letiltott mindenhol, suliban hozzám se szól, csak ha nagyon muszáj =( Aztán mondtam neki, hogy beszéljük meg ha fél vmitől vagy vmit nem ért és azt mondta, hogy nincs velem mit megbeszélnie, és rámkiabált hogy hagyjam békén értsem meg ő nem akar barátkozni velem :((((

Most mit csináljak? Nagyon fontos volt nekem (mint barát). Nagyon rosszul érzem magam emiatt... a legrosszabb, hogy nem tudom, mi a baja, mert nem hajlandó beszélni velem, és így nem tudom mit tehetnék ellene!!! Egy csomószor együtt hülyültünk suli után átmentünk egymáshoz stb, és most nagyon egyedül érzem magam :(

16/F



2018. febr. 6. 20:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem barát az ilyen... :)
2018. febr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik a barátod is csak egy felszínes idióta akinek nem a másik ember személyisége számít. Felejtsd el, az ilyennel semmit sem vesztettél.

Találj helyette igazi barátot.

2018. febr. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg neki, ha nem áll veled szóban. Mégpedig papíron, ha már letiltott mindenhonnan.
2018. febr. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok benne biztos, hogy ez valóban baratság volt és abban sem vagyok biztos hogy ezután érdemes keresned a társaságát.
2018. febr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

"szia! szerintem azt hiszi, hogy tetszik neked ö, és ezért próbál téged minél távolabbra lökni magától, mert ö nem érez így. Szerintem próbálj meg vele valahogy beszélni, hogy csak barátként tekintesz rá.

Ha gondolod írhatsz és megpróbálok még segíteni:)"


Nincs ezen mit segíteni, ő sosem volt a barátod. Hidd el jobban jártál így, mintha később derült ki volna róla, hogy nem szereti a melegeket. Tudom, rettenetesen nehéz ebben a korban (én is meleg vagyok és átérzem a helyzetet), de hidd el, hogy nem kár érte. Lesz még neked jó barátod.

2018. febr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
6%
Korrekt volt a srác, nem mismásolt, megmondta hogy nem akar veled barátkozni.
2018. febr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ha úgy vesszük valóban korrekt volt a srác, de az ilyen ember az én szememben akkor is korlátolt és emberileg nulla.

Az ilyen ember nem változik.

2018. febr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

Aki nem akar valakivel barátkozni aki meleg, azt egyből le kell lőni, ugye? Miért is? Mert a melegeket kötelező lett szeretni? Én pl nem akarok ostoba emberekkel barátkozni, nem akarok büdös emberekkel barátkozni, nem akarok alkeszokkal barátkozni. Ez ugye nem baj, ezért nem szól le senki. Pedig attól még lehet valaki jó ember, mert ostoba. Ha büdös, akkor is lehet jófej. Hogy minden este beseggel, attól még lehet emberséges.

De ha meleg, és az az indok, akkor aztán lesz nemulass igaz? Sok igazságosztó. Szerintem az a korlátolt aki így gondolja.


Mit számít az, hogy te meleg vagy? Te dolgod. Ha én az lennék biztos nem kötném más orrára, mi köze hozzá bárkinek is?

A gáz az, hogy még futsz is utána, hogy igenis téged fogadjon el... istenem. .. Engem is van olyan aki utál, mégsem futok utána azzal, hogy de igenis szeressél! Ha nem kíváncsi rád akkor ennyi, fogadd el méltósággal.

2018. febr. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
18-as. Attól mert neked nem fontos, másnak nagyon is az, hogy fogadják őt el. Lefogadom hogy hetero vagy, azért írsz ilyen hülyeséget. Ha az elvileg legjobb barátod előtt ilyen titok van akkor nem igazi a barátság.
2018. febr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!