Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 18 éves lány vagyok és nincsen...

18 éves lány vagyok és nincsenek barátaim/barátnöimNagyon visszaúzodò vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz igy nincs kivel beszéljek akivel jòt hülyüljek vagy akár facebookon irogatni elmondani egymásnak a problémáinkat.vagy telefonon egy jot beszélgetni.Nagyon magányosnak és egyedül érzem magam.ti mit tennétek vagy mit tanácsolnátok?
2018. febr. 8. 07:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

22L vagyok

Velem is ez a helyzet írtam neked privátba

2018. febr. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Keress valami közösséget.pl.Ifi (persze ezt xsak én ajánlnám ,mióta ifis vagyok azóta remgeteg barátom van :). )
2018. febr. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi az az ifis ?

Még nem hallottam róla

2018. febr. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ifjúsági Illumináti: IFI.
2018. febr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Én szívesen leszek a barátod ha elfogadod tőlem, bár jóval idősebb vagyok nálad. Írj ha szeretnél :)
2018. febr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hahano005 válasza:
Próbálj meg oda menni valakihez. (Aki nem egy beképzelt tahó) De akkor légy nyitott és talpraesett mikor oda mész köszönni neki, lássa rajtad hogy nem vagy beszari :D A mai társadalom már nem tudja elfogadni a szerény kislányokat :s :DD
2018. febr. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amit én ajánlanék:

Ismerd meg magad, hogy te miket szeretsz pl. olvasni, kirándulni, táncolni, rajzolni, sport akármilyen hobbi. Keress a neten, vagy a lakóhelyen ilyen közösséget, amihez virtuálisan vagy valóságosan csatlakozhatsz, könnyen lehet hogy majd találsz barátokat.

Vagy vannak pl nyelvgyakorlásra való oldalak pl. interpals, ahol más kulturákat ismerhetsz meg, nyelvet gyakorolsz és érdekes barátokat is találhatsz ( itt érdemes óvatosnak lenni: hogy nehogy túlságosan beszippantson az online világ és a valóságos barátok rovására töltsd itt az időt)

2018. márc. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!