Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha úgyérzem csak...

Mit tegyek ha úgyérzem csak gond vagyok a világ számára?

Figyelt kérdés

Az iskolában mindenki szívózik velem. Regetegszer előfordult már hogy az osztálytársaim szemtesnek néztek és rám dobták a szemetüket.Barátaimat akikkel 3 éve jol megvagyok a hátam mögött elárultak mikor ők voltak az egyetlen igaz barátim.Volt egyszer hogy elmondtam a barátomnka hogy melyik lány jön be nekem és egyik nap elkezdett fenyegetni hogy elmondja mindenkinek a titkom hogyha nem adok a tízóraimból mert én mindig is magamnak hoztam be a szendvicseket amit otthon készitettem reggelente.ÉS mivel egyik nap nem volt időm csak beugrottam a pékségbe egy pogácsáért amit út közben megedtem ezért nem tudtam adni a titkomat vélve örző ,,barátomnak,, ezért azóta is szivóznak vele már 2 éve de ez nem is anyira érdekel hanem az inkább hogy belekevertem ebbe azt az ártatlan kedves lányt aki megtetszett nekem. Ezek után a lányok körében mindenki rákapott erre a jóslásra hogy férj,gyerek,autó,ház és a háziállat. A kezdetekben még mókás volt ezeken viccelődni hogy milyen hülyeségek jőnnek ki de aztán átment az abba hogy a másiknak rosz legyen és beirjunk egy nagyon ronda vagy egy rosszabb adotságokkal rendelkező embert( ezek közt voltam én is) szinte az összes ilyen jóslásban benne voltam és mindig az volt a legroszabb ha én jöttem ki mert én voltam a legrondább az osztálybol azért minden lány szívózott velem.ÉS elnézést de most nem szeretnék több ilyet felédizni mert így is elszomorít és köszönöm hogy egy kedves értelmes válasszal válaszolsz és köszi hogy meghalgattad problémámat.

14/F



2018. febr. 19. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Csak szerényebben!
2018. febr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Ez most komoly?! ☺🙂
2018. febr. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért öngyilkos ne legyél. Ebből adódóan pedig megemlítem, hogy vagdosni se vagdosd magad. Gyenge jellemre utal, és megoldani meg nem old meg semmit.


Úgy érzed, hogy gond vagy a világ számára? Akkor sz#rd le, és legyél még nagyobb. :D Elég értelmes gyereknek tűnsz egyébként.

2018. febr. 20. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sokan megrekedtek az állatok szintjén.
2018. febr. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs valami hobbid? Azért lenne jó, mert csatlakozhatnál valami csoporthoz, ahol hadonló érdeklődésű gyerekekkel találkozhatnál és barátkozhatnál. A kamaszkor nehéz. Azoknak is, akikről beszélsz, ők ezt így kompenzálják. Leplezik a saját bizonytalanságukat. Próbálj arra gondolni, hogy ők sem boldogok, csak jobban palástolják és másokon töltik ki a fusztrációjukat.
2018. febr. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is így indult a gimi. A 4.ben a suli legjobb pasija lett a barátom. :D Változik az ember. Külseje, személyisége meg a többi ember hozzáállása megítélése is. Most ez van. Később másképp lesz....csak ne érezd magad áldozatnak....mert ha nagyon beleéled magad ebbe a szerepbe akkor úgy is marad. Rád dobják a szemetet.....nekem egy hatalmas táskát dobtak a fejemre. Hmm én vittem zenét magammal a suliba. meg könyvet. Szünetekben nem szóltam senkihez, bedugtam a zenét és olvastam. Ez nem taktika volt, csak belefáradtam és nem érdekeltek, ki akartam kapcsolni őket. Egy idő után ők kezdtek érdeklődni irántam. Persze közben lefogytam pár kilót és az öltözködésem is megváltoztattam. Más lettem. És megközelíthetetlen. Így már nem bántott senki. HA valaki mégis akkor úgy beszóltam neki, hogy elment a kedve hogy újra piszkáljon. Mikor a legjobb pasi lett a barátom, meg hirtelen baromi népszerű lettem.
2018. febr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!