Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan értessem meg a barátomm...

Hogyan értessem meg a barátommal, hogy nem tudok neki munkát adni a vállalkozásomnál, mert nincs végzettsége?

Figyelt kérdés

Az egyik legjobb barátom, elvesztette a munkáját még tavaly ősszel és azóta sem talált újat. Én januárban elindítottam egy saját vállalkozást, amelynek nagyon szeretne a része lenni, de sajnos végzettség hiányában nem tudok neki munkát adni, illetve az igazat megvallva meg is van a szükséges létszám.


Már többször visszautasítottam, de még mindig kérlel és rendszeresen felhozza a témát. Mondtam neki, hogy felvenném ha tudnám, de hiába, nem érti meg.


Mondtam, hogy segítek állást keresni ha kell, két ajánlatot szereztem is, de egyik helyen nem felelt meg, a másiknál nem tudtak megegyezni a bérezésben.


Ezt is zokon vette, sajnos egy betegség miatt neki nehézkes az álláskeresés.


Ha nem veszem fel tényleg rossz barát vagyok?


2018. febr. 20. 10:21
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
17-es te de rhadt naiv vagy! :D
2018. febr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!