Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Titeket szoktak csúfolni vagy...

Titeket szoktak csúfolni vagy csúfoltak-e?

Figyelt kérdés
2018. febr. 20. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem óvodában csúfoltak (a családnevem miatt), később a "gúnynevem" lett a becenevem. :)
2018. febr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Csúfoltak, igen. Túl magas vagyok, sajnos még túlsúlyom is volt hozzá. Ráadásul pattanásos is voltam. Godzilla, gorilla, melák, langaléta, stb...
2018. febr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Régebben és jelenleg is csúfolnak.
2018. febr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Általános iskolában, gimnáziumban és egyetemen is. Egyetemen nem annyira csúfolódás, hanem ostoba, hazug pletykák és feltételezések terjesztése volt a hobbija az ilyen gyökereknek. Biztosan azért vagyok ennyire csendes visszahúzódó, mert tuti leszbikus vagyok és különben is furcsa, azt hallottam, hogy blablablabla...

De azt aki lopott, csalt, de jó dumája volt, na azt a tenyerükön hordozták. Hányinger.

2018. febr. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Oviban és általánosban előfordult. Mindig könnyebb abba belekötni, aki csendes és visszahúzódó. Én voltam az osztály strébere, mert nem bírták elviselni,hogy jó jegyeket szereztem. De sosem vágtam fel ezzel, én csak csendben olvasgattam, nem érdekelt, ki mit gondolt. Azóta megedződtem, a gimiben már jobban érzem magam, remélem az egyetem még jobb lesz.
2018. febr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csúfoltak a nyúlszájam miatt, aztán meg a túlsúlyom miatt is. Később már csak röhögtek a hátam mögött.
2018. febr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Engem általánosban is és gimiben is csúfoltak, bár érdekes módon gimiben gyakrabban. Vékony, alacsony srác voltam, ráadásul csendes és visszahúzódó, plusz ennek tetejébe még szegény családból is származtam, tehát jó célpont voltam. Gimiben általában a testi adottságaim miatt kaptam a beszólásokat, de mondtak nekem olyanokat is, hogy "egy senki vagy". Voltak jómódú családból származó osztály/évfolyamtársaim, akik a családom anyagi helyzetére tettek lealacsonyító megjegyzéseket. Volt egy nálam alig "nagyobb" darab srác a gimiben, aki előszeretettel csesztetett, gondolom azért, mert én voltam az egyetlen, aki nála is kisebb volt az osztályban. Őt azért néha helyretettem, de persze azután mindig én voltam a hunyó, nem ő.

Érettségi után az első két osztálytalálkozónkra még elmentem, de volt egy srác, aki még ott is beszólogatott, na azóta osztálytalálkozókra sem járok.


Huszonévesen még egy pár évig eljártam egy haveri társaságba, de ott is volt egy-két srác, akik szintén tették a megjegyzéseket a fentiek miatt, de velük már rég nem tartom a kapcsolatot.

2018. febr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze. :D A múltban, utoljára általános iskolában csúfoltak. Azóta nem.
2018. febr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Engem is csüfoltak már és négy lány van és mindig amikor rozba voltunk egymással akkor kettő ide kettő oda.
2018. febr. 20. 19:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Csámpás vagyok, emitt b×gatnak.
2018. febr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!