Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha neked és egy ellenkező...

Ha neked és egy ellenkező nemű barátodnak sem lenne senkije, megkérdeznéd, hogy benne lenne-e szexkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha én ilyet megtennék, tönkremenne a barátságunk? Ti megcsinálnátok? Az befolyásol valamit, ha a lány szűz?

2018. febr. 20. 17:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
37%
Akár menj bele, hogy nagyon vonzónak találod; mármint kezdj bele, indulj ki onnan, hogy édesen próbálod ezt, és akkor figyeld meg a reakcióját. Amúgy te tudod, hogy nyitott lenne-e rá, érdemes lenne -e megpróbálni. Én amúgy nem tudom. De ha igazán jóban vagytok, talán felhozhatnád, felvethetnéd neki, hogy először körüljárnád a dolgot szavakban, minél nagyobb körből kezdenéd egyre konkretizálni , hogy mire akarsz kilyukadni, és ha úgy látod, hogy sok lesz, akkor ne menj tovább. És ha tényleg igazán jóban vagytok,és értékelitek egymást, akkor szerintem nem feltétlenül megy rá a barátság, ha konkrétan fölhozod. Amúgy meg ismeritek egymást már mióta, x ideje, akkor nem véletlen, hogy nem jöttetek össze:D Lehetségesnek vélem, hogy igazából egyikőtök sem vonzódik a másikhoz. :) Amúgy érdekes , hogy hogy-hogy pont a szexkapcsolatra mész rá, és nem adsz rá esélyt a dolognak, hogy még akár több is lehessen belőle. Amúgy értem a logikát, úgy gondolom. Csak szokatlannak találom, mert akkor érzelmileg némileg kapcsolódtok össze. De amúgy valszeg megérzéseim szerint nemet mondana, mert nem jössz be neki, mert nem mozdult rád, eddig nem adta jelét, hogy férfiként is tekint rád/ tudna rád tekinteni; és úgy is megnéz, és úgy is tudna rád gondolni, hanem csak valaki, nemtől függetlenül egy barát. Akivel megértitek egymást nagyon jól. Vagy lehet, hogy kevésbé, én azt nemtom:)
2018. febr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!