Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sose lesz barátnöm?

Sose lesz barátnöm?

Figyelt kérdés

Sose volt pedig megpróbáltam elég sok mindent :(

de meg se akarnak ismerni, ha oda megyek az lányokhoz vagy nem(nem közelednek hozzám) igen sajnos elég csúnya ember vagyok ezt a visszajelzésekből tudom :( pedig teszek érte, edzek lassan 2 éve tanulok, dolgozok, eljárok erre arra és ráadásul interneten is folyamatosan keresem társaságukat, de nem sikerül semmi se :( kezdem elveszteni a megmaradt hitet, hogy lesz barátnőm. :(

18/f


2018. febr. 24. 19:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
0%

18 évesen lassan 2 éve tanulsz? :D

Udvarolni kell! Nem fognak csak úgy odajönni hozzád a lányok!legyél b#zi! Ne itt nyavajogj, mert ez szégyen! Kinek kell egy ilyen? Xd

20/F

2018. febr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Majd 20 év múlva térjünk vissz a kérdésre, addig nyugi, majd összejön, amikor itt az ideje. Ne akard siettetni, mert csak ráfázol.
2018. febr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
2 éve edzek... csak lehangoltan írtam ezt :'D
2018. febr. 24. 19:23
 4/22 A kérdező kommentje:
amúgy oda mentem hozzájuk(!!!!!!!!), de nem állok le veszekedni veled -_-
2018. febr. 24. 19:26
 5/22 anonim ***** válasza:
1. Válaszoló : elég nagy p*cs vagy tbh
2018. febr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Olyan közösségbe kell menni, ahol sok a korodbeli lány.
2018. febr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
1# kb te ez alapján amit itt levágtál nem lehetsz jobb helyzetben a kérdezőnél . ha a lányokkal is ekkora tahó vagy akkor meg még rosszabb lehet a helyzeted .. Kérdező te pedig ne stresszelj ezen . Nem mindig a nagy csajozós pasikból lesznek jó élettársak/férjek illetve jó apukák;) Ugyis jönni fog egy olyan leányzó akinek te fogsz kelleni ;)
2018. febr. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszi 7-es :)
2018. febr. 24. 19:37
 9/22 anonim ***** válasza:

Egyébként a kérdésre válaszolva,lehet általános vélemény alapján nem nézel ki jól, de előbb utóbb lesz valaki aki szemében jól nézel ki :)

Nekem néhány éve nagyon tetszett egy lány, eszméletlenül gyönyörű volt, legalábbis nekem, mivel mindenki más szerint akit megkérdeztem, csúnya volt, vagy nem volt különösen szép 😌

Biztos lesz valaki aki téged fog a leghelyesebbnek találni akivel találkozott, csak várni kell 🤗

2018. febr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
És egyébként en 19 vagyok, és nekem se volt még, és rengeteg hasonló helyzetű férfi van, sokan idősebbek, és sokak méghozza elég vonzó külsejűek, csak nem állnak le minden hülye pi***val, amibol túl sok van manapság
2018. febr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!