Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Baratkozzak vele, vagy hagyjam...

Baratkozzak vele, vagy hagyjam a fr*ncba?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel joban voltam, de aztan osszevesztunk es megzsarolt egy olyan dologgal amire sosem gondoltam hogy kepes lenne. Azota kibekultunk de semmi se ugyan olyan. Akarhanyszor meglatom mindig eszembe jut miket mondott es mivel zsarolt meg. Csak azert irok neki hogy “sziamizu” hogy ne forduljon elo megegyszer a zsarolas. De mikor latom hogy aktiv, vagy latom hogy irt mindig rosszul erzem magam hogy “jaj mar megint ez a barom”. Nem tudom, hogy vallaljam a kockazatot hogy megint megzsarol es inkabb ne irjak neki, ne keressem a tarsasagat vagy megeri az hogy a hatam kozepere kivanom az egesz gyereket (es utalok vele lenni) de azert beszelgetek vele stb. csak hogy ne zsaroljon? Osztalytarsam egyebkent es mar ha meglatom undorodom tole
2018. febr. 8. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel zsarol?
2018. febr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mivel zsarol?

Ha komoly dolog, akár fel is jelentheted!

2018. febr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki egyszer megzsarolt abban ÉN nem bíznék újra. Még ha látom rajta, h télleg megbánta nagyon még akkor sem biztos de a történetben én nem látom h ő anbyira megbánta volna szoval sztem hagyd a faszba ;)
2018. febr. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom ez miert lenyeg, de annyi hogy nyilvánosságra hoz valamit rolam, amihez senkinek semmi koze. Ha nem leszünk baratok
2018. febr. 9. 08:32
 5/5 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
Tényleg annyira gáz a zsarolás tárgya,hogy megéri jóban lenni vele?!Ha nem akarod,hogy ő mondja el rólad azt a dolgot,mondd el Te!S akkor már nem tud vele zsarolni,és elhajthatod mint a magzavizet!Egyébként minden csoda 3 napig tart,utána találnának más témát...
2018. febr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!