Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Bocsássak meg vagy haragudjak...

Bocsássak meg vagy haragudjak tovább?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon megbántott egy helyen melózunk igy sokat látom és nagyon nehéz és rossz érzés hallgatni egész nap a hülyeségét pedig régen nevettem rajta de annyira haragszom rá már nem megy és eléggé kirekesztve érzem magam emiatt pedig nem vagyok csak mivel vele megszakadt a barátság ugy érzem már nem tartozom oda... már probáltuk megbeszélni de az a baj mindig jó pofizik és megkérdezi mi a bajom vele én elmondom és nem mond rá semmit és abba marad és ez is dühít hogy ezt is megjátsza hogy érdeklem... nem tudom mit tegyek ugy érzem szét szakadok tegyem félre a dühöm meg a büszkeségem vagy sztrájkoljak tovább az elveimet nem feladva? :( 20/L

2018. febr. 26. 01:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg figyelmen kívül hagyni a srácot, nem kellene ettõl kiközösítve érezned magad.


Nem teljesen értem, hogy mi bajod, de ha eddig jól értem együtt voltatok és lepattintott, ezekután zavar a jópofizása. Mennyi ideig tartott a viszony? Szerintem ha rövid ideig, akkor semmilyen esetben sem kellett volna beleélnetek magatokat. Az együttalvás, szülõi ismerkedés és jövõrõl ábrándozás nem a kapcsolat elején kell legyen, amikor csak ismerkedtem. Ez csak feltételezès (személyes tapasztalatból), csak azt tudom, hogy nem hajlanék naívan minden udvarolgató fiú felé már az elején:D

2018. febr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
ismerkedtek*
2018. febr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#7 Mindenesetre szerintem sosem árt különbséget tenni tetszès és komoly kapcsolat között, tehát tetszeni tetszel neki akkor is, ha nem vagytok együtt, bókolgatni lehet olyannak is, aki iránt nem komolyak az érzései.


Gondolom te azért haragszol, mert eljátszodta, hogy komoly a dolog köztetek, ezt megértem:))

2018. febr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerelmesek vagytok és megjátszátok, hogy nem.
2018. febr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Igy jár az aki még soha nem hallott (vagy ha hallott, lesz-rta) a házinyul és a lövés kapcsolatárol.
2018. febr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ő kezdett ki velem nem 1x nem én másztam rá sőt mindeddig nem vettem komolyan
2018. febr. 26. 23:50
 17/17 anonim ***** válasza:
Vihar a biliben. Ugyan mivel bántott meg? Elvette a babaruhát? Tanuld meg kezelni a két nem közötti különbséget, vagy ha kezelni nem is, legalább a létezéséről tudjál eleget.
2018. febr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!