Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan bocsássak meg neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bocsássak meg neki? Nem akarom a saját időmet arra pazarolni, hogy haragudjak. Az idő mindent megold?

Figyelt kérdés

Volt egy szerelmem, az első akit igazán lelki társamnak éreztem és mindenemet neki adtam volna, ha kéri. Sajnos nem ért szép véget a "kapcsolatunk", gyakorlatilag ki se akarta mondani, hogy van köztünk valami, egyfajta emelkedett szintű barátságban éltünk, én pedig eltűrtem neki hogy kihasznált, hazudott, talonban tartott évekig. Gyakorlatilag nem kellettem neki eléggé, de ezt soha nem mondta meg nekem. Nagyon nagy szenvedések árán tudtam csak továbblépni rajta, nehéz volt belátni, hogy nem működik közöttünk, amit megálmodtam. Ez már a múlt része, hónapok óta nem tartjuk a kapcsolatot, és úgy érzem tovább léptem már, tanultam az esetből. Nem akarok neki semmi rosszat kívánni. Ma azonban előkerült a neve, és mérges és zaklatott lettem, még mindig fáj, ahogyan velem bánt, bár valójában inkább az fáj,hogy én ezt hagytam neki.

Nem akarom ilyen negatív érzelmekre pazarolni az energiám, mert csak magamnak ártok vele. Mégis, úgy érzem, hogy még mindig megérdemelnék egy bocsánatkérést tőle, illetve szeretném tudatni vele, hogy mégis mennyi kárt okozott nekem az elmúlt években, mert ezt soha nem mondtam meg neki.

Valójában előttem van a megoldás, mégis, nem sikerül aszerint viselkednem. Tudom, hogy ezt végső soron csak az idő oldja meg, illetve, ha találok valakit, aki jól bánik velem. Mégis, nincs valami módszer rá, hogy felgyorsítsam az elengedés folyamatát, és ne haragudjak rá többé?

23/L



2018. febr. 3. 16:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem rá haragszol, hanem, magadra.
2018. febr. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!