Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon megharagudott rám a...

Nagyon megharagudott rám a legjobb barátnőm. Hogyan kérjek tőle bocsánatot?

Figyelt kérdés

Hatalmas hülyeséget tettem, mégpedig azt, hogy összevesztem a BFF-emmel. Nemrég kiírtam az istagramra, hogy IBFF-et keresek, és azt írtam a bemutatkozásomba, hogy nincs egy barátom sem (nem tudom, hogy miért). És ezt meglátta a barátnőm, és most nagyon mérges rám.

Ha meg kérlek szépen megírnátok, hogy ti mit tennének ebben az esetben?


2018. febr. 26. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
BFF, IBFF... Hiszti... Mit tegyėl? Ideje lenne felnőni.
2018. febr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jogos, hogy megharagudott rá.

Minek írtad ezt?

Mondjuk, eleve nem írnék ki ilyet semmilyen közösségi oldalra.

Mondd el neki az érzéseidet. Normálisan, négyszemközt, élőben. Nem neten üzengetve. Biztosan meg tudjátok beszélgetni, ha valóban jó barátok vagytok.

2018. febr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

BFF, IBFF, instagram... nulla való élet... mindezt kb. hány évesen is ? 11? 12?


Ha az én lányom lennél, esküszöm kitagadnálak. Nem azért, mert megsértetted a másik, szintén teljesen hülye barátnődet, hanem mert ilyen baromságokkal foglalkozol és ebben éled az életed.

Gondolkozz már el egy kicsit. Próbáld ki, hogy letörlöd az instát, a fészt, az összes szemetet 1 hónapra, semmilyen közösségi oldalt nem használsz.

Csodákat fogsz látni, garantálom.

2018. febr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!