Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megbocsássak neki?

Megbocsássak neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány, július óta ismerjük egymást. 2-szer találkoztunk. Utoljára 1 hónapja. Fogjuk rá, hogy jól sikerült. Lesz egy nagykoncert Budapesten, el akar jönni(az anyja csak velem engedi el), le is foglaltam a szállást, a jegyet intéztem volna már neki. Tegnap este hirtelen megkérdezte, hogy mit érzek iránta.Mondtam, hogy kicsivel többet, mint barátság. Utána megkérdezte, hogy szoktam-e fogorvoshoz járni(ez most lényegtelen, hogy mi miatt). Ez nekem rosszul esett, nem is írtam már neki. Régebben alig lehetett kihúzni néha belőle valamit, most meg hirtelen történt valami. Megsértődtem(szerintem jogosan, sokan bántottak), ma írtam neki, hogy szerintem ne beszéljünk többet és elbúcsúztam tőle. Kérdezte, hogy mi miatt, meg hogy nagyon sajnálja, beszéljük meg, stb. Olyat is írt, hogy ő is többet érez. Mit tegyek?

Haragszok is meg nem is...


2018. márc. 2. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hülye vagy már bocsánat.

Lehet, hogy mondott valami bántót de kár ennyire érzékenynek/büszkének lenni, és egyből kibukni bármin.

Ha mindketten kedvelitek egymás és többet szeretnétek, beszéljétek csak meg szépen.

2018. márc. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha haragszol azzal csak magadnak ártasz. Fogd fel úgy ahogy ő.
2018. márc. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%

Csak a koncert miatt haverkodik...

Ide a rozsdást!

2018. márc. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg. Semmiségen sértődtél meg.
2018. márc. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha tetszik a lány, egy bántó kérdés miatt, még ne "mondjál le róla". Beszéld meg vele.
2018. márc. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!