Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barát elhagyása?

Barát elhagyása?

Figyelt kérdés

Nem is igazán barát, inkább haver. Már semmit sem mondok el neki, régen jóban voltunk.

Egyszerűen mindig, ha ír, csak magáról ír. Állandóan henceg, főleg azzal kapcsolatban, hogy ő mennyit keres, ami szerintem irreális...

Ezáltal nekem folyamatosan rombolja az önértékelésemet és egyszerűen azt érzem, hogy ez már nem is igazi barátság, mert nem tölt fel, csak visszahúz, nem motivál, csak rosszul érzem magam. Ez az állandó hencegés, olyan rossz érzést kelt bennem, másról nem tud beszélni.

Ilyenkor érdemes eltávolodni tőle?


2018. márc. 2. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Hülye vagy ha előbb akarsz eltávolodni tőle, mint megbeszélni ezt vele
2018. márc. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy olyan barátnőm, akivel hiába voltunk barátok gyerekkorunk óta, felnőttként már nem értettük meg egymást úgy. Időről-időre elmondtam neki hogy mi bánt, de igazából nem is értette hogy ez engem miért bánt, ha a többi barátját nem.

Szerintem ahogy a párkapcsolatokban, a barátságokban is vannak olyan emberek, akik egyszerűen nem illenek össze. Ezeket a kapcsolatokat nem kell erőltetni. Illetve azt se várhatod a másiktól, hogy megváltozzon.

Mindenképp mondd el neki mi bánt, próbáljátok megbeszélni. De ha továbbra is csak visszahúz a kapcsolat, akkor távolodj el tőle.

2018. márc. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nézd, ha őneki csak hallgatóságként van szüksége rád, te meg már inkább nem mondasz el neksemmit, az nem barátság, de még haverságnak is elég "light"- os.
2018. márc. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!