Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen barat ez?

Milyen barat ez?

Figyelt kérdés
Van egy baratom akit mar majdnem 10 eve ismerek, de olyan joba csak 1 eve lettunk. Utóbbi időbe azt tapasztalom, hogy mindig lebecsül, a saját szemembe mondja ram a serteseket, amelyekkel elegge meg szokott bantani. Tudja, hogy keményen edzek, megis mindig azt hallom tole, hogy ugysem latszik.. Megbiztam benne, azt hittem valaki végre támogat és motivál. Elismerest sosem kapok tole, mindig csak a hibái mar keresi. Raadasul olyan dolgokat mondtam el neki regebben,amikrol senki mas nem tudott.
2018. febr. 28. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Joshi barat
2018. febr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából, van bármi okod, hogy a barátodnak nevezd? Mert a leírásodban, nem találtam ilyet.
2018. febr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Maximum haver, de még annak is gyenge. Nem értem miért nevezed barétnak, amikor egy barátság egyáltalán nem ilyen.
2018. febr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Teljesen igazatok van.. ez igy tenyleg nem baratsag:(
2018. febr. 28. 18:03
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Irigy barát :) Nálam pontosan ugyanez a helyzet, csak a családban. Minél jobban edzek, minél jobban látszódik rajtam, annál inkább mondják, hogy feleslegesen töröm magam, gyenge vagyok és bezzeg ők. Hát egyvalamivel tényleg vernek, azzal a jó 50-60kg hájjal. Nő létükre :D

Pedig meg mertem volna esküdni, hogy csak a nők tudnak hisztériázni a másik testalkatán. Hová jut ez a világ...

Ne vedd magadra, ez tökéletesen motiváló, annyit tesz, hogy most már látszódik rajtad az a sok munka :)

2018. febr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez nagyon jól esett:)
2018. márc. 1. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!