Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátaim kibeszélnek a hátunk...

Barátaim kibeszélnek a hátunk mögött, de szembe nem mondják?

Figyelt kérdés

Barátomat a hétvégén mutattam be nekik. 3 hónapja vagyunk együtt, 10 év van köztünk. Barátaimnak mikor bemutattam akkor úgy láttam, hogy örülnek nekik, miután szóba jött a kora akkor láttam egyfajta meglepődést rajtuk, ma konkrétan visszahallottam, hogy rajtam röhögnek, mert "generációt" váltottam, és inkább keresem az anyagi biztonságot.

Én 18 vagyok, barátom 28. Nem érdekel barátaim véleménye, de szembe is mondhatnák.


2018. márc. 5. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ferfi vagy no vagy?
2018. márc. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
"Nő", férfi lennék nem ilyen lennék...
2018. márc. 5. 17:39
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
irigyek... :) de ez a viselkedés gyerekes, mondhatni nekik semmi közük ahhoz hogy a pénzéért, a kocsiert, a szexert, vagy bármiért vagy vele....
2018. márc. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mindenhol ez van,mindenki mindenkit kibeszél a háta mögött,lehet az család,iskola,munkahely,baráti társaság,stb.

Te meg azt választasz,akit akarsz,a te magán ügyed.

Csak ezzel az anyagi biztonság dologgal vigyázz,mert hosszú távon senki sem szeret pénzelni senkit,aztán nehogy kopp legyen belőle.

2018. márc. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem pénzért vagyok vele. Ezt elméletileg azért mondták, mert dolgozik. Meg lehet nyugodni, én is.
2018. márc. 5. 17:57
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Sajnos azt látom, hogy ez a normális. Tapasztalataim szerint, az a vicc, hogy nem is feltétlenül gondolják úgy, mint ahogy állítják. Birka mód összecsődülnek, mondják amit szerintük a másik hallani akar. Sima szocializálódás.

Ha feléd nem viselkednek máshogy és nem látod a dolognak kárát, akkor hagyd rájuk, ne foglalkozz velük. Ha nem erről pletykálnak, akkor másról. Ha nem ők, akkor mások...

2018. márc. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedvencem mikor az egyikőjük hallja a nevét elkiálltja magát, hogy ő nem hallja! Teáh utal rá, hogy mondják a szemébe, de ha én megkérdezem mi baja vele vagy velem jönnek azzal, hogy paranoiás vagyok, meg mit izélok, de bunkó vagyok... Nem értem az ilyeneket.
2018. márc. 5. 18:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Nézd, ha a barátaid így beszélnek rólad, akkor azok legfeljebb csak haverok.
2018. márc. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A fiu barátok azért, mert ők is megfektetnének, a lány barátnőid meg azért, mert irigyek, és gyerekesek. Offolni kell mindet. Bocsi a nyers fogalmazásért, de nem volt kedvem virágnyelven három oldalban körül írni.
2018. márc. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!