Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok, és a suliban...

13 éves vagyok, és a suliban mindenki (a 'barátaim') kibeszélnek, kinevetnek, cikis helyzetekbe hoznak mert sminkelem magam? (a kérdőjelet azért irtam oda, mert oda kellet irni)

Figyelt kérdés
Mit tegyek ? Ha nem sminkelném magam rondának tartanának akkor azért izélnének ezekkel ,de igy hogy sminkelem magam szintén ugyan ez van .

2012. szept. 5. 14:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
13 vagy,még kislány. ne sminkeld magad, nem is értem, a szüleid miért engedik...ne csodáld, ha kibeszélnek,a smink nem egy 13 éves kislánynak való.
2012. szept. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Én is kicikiznélek, ha taknyos 13 éves létedre sminkelnéd magad. Csoda, hogy a tanárok nem beszélgettek el a szüleiddel.
2012. szept. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Mért érdekli őket hogya sminkeled magad? Lehet hogy irigyelnek de szerintam ne pakolj az arcodra 20 kiló sminket csak azért mert így szépnek érzed magad.Szerintem elég egy kis szempilla spirál és szájfény 13 évesen és próbáld kerülni azokat a csajokat mert mint írtad csak kinevetnek és kicikiznek. igaz nem ismerelek de biztosan szép vagy csak nincs sok önbizalmad. Állj ki magadért.
2012. szept. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

1. Ha kibeszélnek, nem a barátaid.

2. Miért lennél ronda a hülye smink nélkül? Ha bőröd nem szép menj bőrgyógyászhoz, amúgy meg tegyél rá alapozót/púdert az úgysem látszik mást meg ne használj és ennyi.

2012. szept. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy erős sminket használsz, vagy nem jól? Mert egy rosszul feltett smink nagyon elcsúfíthat ám. Szerintem 13 évesen nem igazán kéne még sminkelned magad, de ha úgy érzed, akkor egy szempillaspirál és egy színezett ajakír, pl. Labello cseresznyés bőségesen elég.

Ha beszólnak, kérdezz vissza bátran, hogy téged miért zavar, hogy én sminkelem-e magam? Hidd el, úgysem tudnak rá értelmes választ adni, aztán majd csak leszállnak rólad és találnak más balekot, akit ki lehet beszélni.

Nem tudom, te melyik kategóriába tartozol, de ha például minden szünetben a sminkedet igazítod, meg fested magad, szóval piperkőc vagy, az biztos, hogy ellenszenves, vagy ha alapozót, pirosítót használsz, ami ráadásul pár óra alatt simán elkenődhet, attól meg úgy nézhetsz ki 13 évesen, mint egy 30 éves koravén kisasszony, ezeket jobb elfelejteni. Nem hinném, hogy smink nélkül rondának tartana bárki is, ha mértékkel használod a festéket, akkor nem leszel gúny tárgya. De az erős rúzsok, szemfestékek hülyén néznek ki fényes nappal, próbálkozz valami természetes, natúr sminkkel, amivel a bőrhibákat elfedheted, de mégsem úgy nézel ki, mint a saját öreganyád.

2012. szept. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az előző hozzászólóknak még annyit írnék, hogy én is használtam szemceruzát már 13 évesen és soha nem szóltak meg érte.
2012. szept. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a normális kommenteket. és nem teszek fel 20 kg sminket csak szempillaspirált CSAK ezt.!!
2012. szept. 5. 14:27
 8/13 anonim ***** válasza:
Szempillaspirált sem kéne. Gyerek vagy a sminkeléshez,ha tetszik,ha nem.
2012. szept. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

60%-a sminkelte magát....

16/L

2012. szept. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Még azt tudom erre mondani, ha ronda vagy akkor szempillaspirál nélkül is az vagy meg azzal is...

Mivel hogy írtad, hogy smink nélkül rondának tartanának.

2012. szept. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!