Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Két barátom összeveszett. Mit...

Két barátom összeveszett. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Legjobb barátok voltak, és annyira rossz látni, hogy eltávolodtak egymástól... :( Már egy hónapja, ráadásul valami butaságon vesztek össze... Ki lehetne őket békíteni? Úgy értem, általánosságban ki tud egy ember békíteni két másikat egymással? Neked sikerült már?

2018. márc. 6. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen meg kell próbálnod kikékíteni őket. Ha nem sikerül akkor se veszítesz semmit.
2018. márc. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mitől lesz jobb, ha kékek? :( Mert a hupikék törpikék mindig kibékülnek egymással? :c
2018. márc. 7. 06:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne fesd be őket. Inkább próbálj meg beszélni elsőnek az egyikkel, aztán a másikkal. Kérdezd ki a részleteket, és hogy mi volt bántó abban, amit a másik csinált. És próbáld meg elmondani nekik, hogy ki mit mondott, miért haragudott meg. Esetleg baráti tarsasággal hívd el őket bulizni, úgy, hogy nem tudnak a másik ottlétéről. De ne most, mert kell egy kis idő, hogy hiányozzanak egymásnak, majdnem mint egy férfi-nő kapcsolatban.:D

Ha nem sikerül, akkor nem nagyon van más 5letem. Ha tényleg olyan jóbarátok voltak, akkor idővel úgyis megbánjak, és kibékülnek. De ez attól is függ, hogy mi volt a vita tárgya, mennyire volt súlyos. De az is lehet, hogy már azelőtt is voltak gondok, és ez volt "az utolsó csepp a pohárban".

2018. márc. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pemmencs válasza:
Borzalmasan haragtartó ember vagyok vannak olyan barátaim akikkel már évek óta nem beszélünk. Egyáltalan nem volt fontos szintén a dolog amin összevesztünk, de mégis ha valaki képes elengedni a másik kezét valakinek, az mégsem volt olyan fontos számára, mint ahogy azt gondolta. Nekem is mindig ez a mantrám ha szeretem(szeretet) úgysem engedem el bármi is történjék
2018. márc. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!