Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 8-osok! Várjátok már a középis...

8-osok! Várjátok már a középiskolát/gimit?

Figyelt kérdés
Ti várjátok már ezeket? Én igen, mert jó lesz új emberekkel találkozni és új barátokat szerezni. És ti hogy vagytok ezzel?

2018. márc. 8. 12:50
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nagyooon!! Nekem semmi bajom a mostani sulimmal az osztalytarsaimmal es a tanaraimmal sem, de jo lenne mar 8 ev utan egy kis valtotas..raadasul en is nagyon szeretek uj embereket megismerni, szeretem a valtozast. Es a suli is nagyon tetszik ahova menni akarok.(bar kicsit messze van:/) viszont kicsit eleinte felenkebb vagyok es kell egy, kis ido hogy feloldodjak de azutam mar konnyen be tudok illeszkedni es baratokat szerezni.:) szoval mar nagyon varom a gimit! (Es ami meg tetszik a kozepiskolaba hogy ott ugymond tiszta lappal indulok hogy meg senki sem tud rolam semmit stb...)
2018. márc. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
12 osztályos gimibe járok, úgyhogy...Nem igazán xDD
2018. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Várom már nagyon, de a mostni osztályomat is nagyon szeretem. A suli "szabályai" és tanárai miatt szeretnék minnél hamarabb elhuzni onnan jo messzire. Amugy meg nagyon kiváncsi vagyok hogy milyen lesz más suliba
2018. márc. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!