Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert van az hogy az emberek...

Miert van az hogy az emberek nem vesznek eszre?

Figyelt kérdés

Ismerek embereket egyetemrol, innen-onnan, elbeszelgetek veluk, de ha

az utcan talalkozok veluk vagy a boltban nem koszonnek, nem vesznek eszre. Ha en koszonok esetleg koszonnek de az sem jellemzo.

Nem szoktam senkit megbantani es akikrol beszelek nem ismerik egymast igy az sem lehet hogy osszebeszeltek a hatam mogott.

Miert van az?


2018. márc. 14. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Én sem szoktam észrevenni az ismerőseimet. Ne vedd a szívedre, az ember általában az utcán csak bambul, magában elvan.
2018. márc. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mádár0218 ***** válasza:
77%
Én se szoktam észre venni mert csak megyek vagy mással foglalkozom ott van 600 ember, mindenki mozog beszél, ha a nevemet mondják arra lehet felfigyelek
2018. márc. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sem veszem őket észre. Zavar a tömeg, igyekszek kerülni mások tekintetét. Szinte végig rohanok. Ne érezd úgy miattad van, sokaknak egyszerűen nincsenek szociális készségei.
2018. márc. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van egy sapkám, melyet ha a fejemre teszek, még a szomszédaim sem ismernek meg.
2018. márc. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem iszonyat szar arcmemóriám van, ha nem vagy minimum közeli haverom vagy szörnyen feltűnő egyéniség, akkor az utcán nemes egyszerűséggel nem foglak felismerni, csak a már megszokott környezetben.
2018. márc. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akikkel néhányszor találkoztam,beszéltünk azokat szoktam üdvözölni még akkor is ha csak egyszer is jól elbeszélgettünk.Ha látom nem veszi a lapot vagy nem akar megismerni az illető akkor legközelebb hagyom és nem üdvözlöm.Lehet valami érdek fűzi őket hozzád így egy meghatározott helyen egyetemen,munkahelyen,társaságban másként viselkednek.
2018. márc. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sajnálattal közlöm hogy téged is elért az országszerte terjedő ignorációs hullám
2018. márc. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!