Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan koptassam le?

Hogyan koptassam le?

Figyelt kérdés
A suliban 4-en vagyunk barátnők. Én viszont az egyik lányt közülünk nem kedvelem egyáltalán, nagyon idegesítő :( Ha együtt vagyunk nem zavar, de mostanában elkezdett külön is hívogatni, hogy találkozzunk. Én eddig egyszer elmentem és nem éreztem magam jól. Hívott megint de nem akarok menni. Lekoptatni nem tudom mert ugyebár feszültséget keltene. Mit csináljak?

2018. márc. 14. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Hívd a többieket is, hogy ne csak kettesben legyetek.

Meg azért néha belefér olyan kifogás is, hogy nem érek rá, családdal kell valamit elintézni, rokonokhoz megyünk, stb. Szerintem ezek hihetőek, mert akár igazak is lehetnek.

2018. márc. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem te vagy az aki unalmas ebban a 4-esben. Sok sikert !
2018. márc. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudok mást hívni mert csak engem hív, velem akar külön barátkozni. És mindig halasztom erre megkérdezte hogy le akarom-e rázni? Szóval péntek du elméletben találkozunk. De ő mindig olyan kedves velem de engem zavar :(
2018. márc. 14. 15:42
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
És mi idegesít benne? Senki sem tökéletes, és talán még változtatni is tudna rajta, ha majd óvatosan megkéred. Lehet, hogy a legjobb barátnőd lesz. Senkit nem szabad csak így leírni, főleg ha ő olyan kedves hozzád.
2018. márc. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

# 3


Ez jó, zavar a kedvessége:DDD

Közöld vele, hogy csak takókkal barátkozol;)

Igazából félsz tőle, mert normális a többi bratyidhoz képest s még megkedvelnéd...vagy irigy vagy rá:D


Az a legnagyobb marha a világon, aki egy jó ember barátságából nem kér, de legnagyobb féreg is, ha kihasználja;)

2018. márc. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az egy dolog h kedves de nem úgy.

Nagyon erőszakos. Nem érdekli az én véleményem. Bármit mondok neki szinte végig se hallgatja, belevág és mondja a magáét. Ami meg nekem tetzsik azt leficskázza. Szóval nem úgy kedves, hanem hogy nagyon barátkozna. Meg a viccei se tetszenek.

2018. márc. 15. 02:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor mondd meg a frankót s kész...a színjáték se egy kedves dolog...mutassad e kérdést meg neki s olé:D
2018. márc. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó bocs de az kicsit bunkó lenne
2018. márc. 21. 17:51
 9/9 anonim ***** válasza:
hát igen elég bunkó vagy kérdező
2018. márc. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!