Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy koptassam le az egyik...

Hogy koptassam le az egyik baratnomet ha nem veszi a lapot?

Figyelt kérdés

Nem akarom megbantani, meg tenyleg szamithatok ra, de nem veszi eszre hogy egyedul akarok lenni. Nem nezek ra, nem szolok hozza es nem veszi lapot. Mar gondoltam ra, hogy megmondom neki kerek perec, hogy egyedul akarok lenni, menjen el, de olyan rohadt elveszett nelkulem...


Valaki segitsen kerem!!



2016. jún. 2. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk közöld vele hogy mit akarsz. Senki nem gondolatolvasó.
2016. jún. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most vagy egy kis dolgom, amit még el kell intéznem. Majd holnap/hétvégén/stb. találkozunk és folytatjuk a beszélgetést.
2016. jún. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a jotanacsokat!
2016. jún. 2. 09:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem. Nem tudom elképzelni, hogy egy BARÁTnak ne tudnám azt mondani: "bocs, de most egy kicsit egyedül szeretnék maradni"


Persze más a helyzet, hiszen Te LEKOPTATNI szeretnéd.

2016. jún. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem simán mondhatod neki, hogy most egyedül akarsz lenni, ha megsértődik meg így járt...
2016. jún. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kopj le!
2016. jún. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitsegeteket :)
2016. jún. 4. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!