Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Előfordult ilyen már mással?

Előfordult ilyen már mással?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő, megismertem egy lányt akivel elég jóban lettünk, így fél év alatt. Viszont egyre inkább feltűnik, hogy hát.. szóval nem valami okos. És akkor nagyon halványan, finoman fogalmaztam. Az ismeretségünk elejétől kezdve mondott olyan dolgokat amiket furcsálltam, de alapvetően meg kedves, és ő az aki barátkozni kezdett velem, szóval nem akartam firtatni, meg úgy egyáltalán. Viszont mostanára már ha találkozunk, szinte mindentől amit mesél a fejem fogom. Nagyon nagy butaságokat csinál, nem érti amit mondanak vagy én is mondok neki, de nem kérdez rá semmire, és elkezd mondani valamit aminek semmi köze az adott témához. Igazából már van hogy elgondolkodok rajta hogy vajon megjátsza vagy tényleg ennyire buta? Egyre inkább ellemetlenül érzem magam a társaságában emiatt de ő folyton keres engem. Ti mit tennétek ilyen helyzetben?
2018. márc. 15. 01:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként 16\L
2018. márc. 15. 02:00
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen ismeretségem a munkahelyen. A lányzó valamivel fiatalabb volt nálam és nagyon kedves, aranyos. Beszélgettünk sokat és néha összefutottunk munkán kívül, de nekem is feltűnt, hogy nem egy észlény.

Ez engem zavart, mert nem bírok olyan ember társaságában huzamosabb ideig lenni aki buta mint a föld. Akkor sem ha kedves kis tündérke.

Ami a legjobban zavart az az, hogy semmiről nem volt véleménye. Bármit mondtam az volt a reakció, hogy igen igazad van. Félős volt, nem mert kiállni magáért soha semmiben. Szóval csúnya szóval élve kevés volt.

Nem találkoztam vele többet egy idő után, mert nekem is forgott a fejem, és unalmas volt egy idő után, hogy mindenre bólogat.

Szerintem finoman szereld le.

35n

2018. márc. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt hasonló tapasztalatom,bár annyi külömbséggel,hogy mellettem rádöbbent,hogy mennyire "buta". Míg szerelmes volt belém aktívan fejlesztette magát,folyamatosan csodált,hogy vannak céljaim s mindenhez hozzá tudok szólni,hogy művelt vagyok s ez úgy legbelül emésztette. Nem igazán lehetett megvitatni vele valamit,mert túlságosan elfogúlt volt s nem volt igazán informált,ami zavaró volt hosszú távon. Szóval vagy valamilyen módon megpróbálod motiválni,hogy fejlessze magát,vagy maradtok barátok.
2018. márc. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek! Első, én is egyre inkabb igy vagyok ezzel, hogy én nem vagyok egoista de alapvetően elég okosnak tartom magam, igyekszem úgy élni az életem hogy tanuljak, hogy fejlődjek közben. Viszont az ilyen emberek nem tudnak semmi pluszt adni. Csak rosszul érzem magam amiatt hogy kedves, aranyos, és arról hogy ilyen nem tehet vagy nem is tudom..

Második, nem találkozunk napi szinten szerencsére, ezért nem hiszem hogy ez a tanulás dolog működne. Erről beszélni nem lehet, viszont így sem maradhat mert megőrülök tőle.

2018. márc. 15. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!