Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit akar?

Szerintetek mit akar?

Figyelt kérdés
Történt egy olyan dolog kb 3 hónapja, hogy elmondtam annak a fiúnak aki bejött, hogy tetszik nekem. Ez nagyon rosszul sült el, nem is részletezem. A lényeg, hogy utána rámírt ennek a fiúnak az egyik haverja. Gondolom, csak barátkozni akart. Aztán egyre többet beszéltünk, és van, hogy olyan dolgokat ír mint pl"te egy nagyon jó ember vagy😍" mert akkor épp beszéltük a zenei érdeklődésünket. Volt egyszer, hogy végigbeszéltük az egész éjszakát, és akkor egy buliba volt miközben beszélt velem. És írta hogy milyen sz*r a zene. Aztán meg azt írta hogy majd egyszer elvisz egy olyan buliba ami tényleg jó.. aztán nem ír 2 hétig, majd megint beszelunk, aztán megint nem ír sokáig. Legutóbb amikor beszéltük ugy kezdődött, hogy csak szimplán rámírt hogy a belesetin van mert kifordult a térde. Aztán beszéltünk pár napig, és megkerdezte hogy szereztem-e már valakit azon a fiún kivul, akinek ugye elmondtam hogy tetszik. Aztán valahogy kitudódott hogy ő hol lakik és h én hol, és hogy tök közel lakunk egymáshoz. Majd írta h ,,tudom már kit kell zaklatni ha unatkozok” én erre írtam h csak nyugodtan, erre ő írta hogy szavamon fog😘. Azóta nem írt. Elég furcsa hogy még sose láttam való életben. Szerintetek mit akar?😅

2018. márc. 16. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerkedik. Mit akarna? Szerinted mit akar? :D
2018. márc. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt hiszed hogy az elején azért írt rád hogy barátkozzon veled, hát elég naiv vagy. Gondolom a sajátos ügyetlen módján próbált felszedni téged, de betojt amikor már a találkozásra terelődött a téma. És most nem mer írni, mert fél találkozni csak azt szeretné hogyha így írásban vágynál rá hogy növelje az egoját.
2018. márc. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Valószínűleg csak haverkodni akar. Egyébként biztos többet írna neked!
2018. márc. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!