Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit jelent valakinek az...

Mit jelent valakinek az ölében ülni? Mit jelent, ha egy fiú az ölébe akar ültetni? Ha egy fiú akar a lány ölébe ülni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Lány barátaimnak, de akár bármilyen lánynak, ha nincs máshol hely és neki semmokoz gondot, akkor probléma nélkül helyet foglalok a combjáinak kifelé eső részén. (Combközép-térd).

Viszont van egy fiú barátom, aki már másoknak is felajánlotta, akikkel nincsenek is olyan jóban, ha úgy adódott a helyzet. (Ők is a szélére ültek)

Egyszer ő ült az ölembe, pedig lett volna szék, nagyjából egy méterre, tehát nem igazán értettem, hogy miért.

Voltunk bálba is, egy baráti társasággal, ott nem volt hely, és rákérdezett, de én azonnal rávágtam, hogy nem.


Szerintetek milyen jelentése van annak, ha valaki az öletekbe ül, vagy ölbe ültetitek? Különböző nemek esetében, független a fent leírtaktól. Érdekelne a TI véleményetek, tapasztalatotak a témával kapcsolatban.

Lány egy fiú ölébe túl lépi-e a barátságot, illetlen-e/könnyűvérű lesz-e a lány, ha nincsenek együtt?

Minden érdekelne a témával kapcsolatban, szóval sok, bő választ várok! ;-)


2018. febr. 13. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Ezek a mai fiatalok nagyon hülyék... :D Bármi történik, arról kérdéseket kell feltenni, pletykaszezont kell indítani? :D
2018. febr. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TR75 ***** válasza:
92%

Nekem volt egy lány osztálytársam, még a XX. században, aki szeretett a fiúk ölébe ülni. Úgy általában mi csak grimaszoltunk, ha ezt láttuk (néhányan jelzőket is használtak). De leszokott róla pár hónap alatt.

Szerintem másnak az ölébe ülni nagyon intim dolog, a másik ember intim terét érinti, aminek határát csak a hozzánk nagyon közel álló embereknek (családtag, férj-feleség és ezek alternatívái, meg például az orvosok) van "joguk" átlépni.

Ha elutasítottad, szerintem jól tetted. Fiúnak meg pláne nem kellene lány ölébe ülnie (szerintem tahóság).

Amúgy tök egyértelműen ennek van erotikus vonatkozása (ha épp nem csak erről van szó kizárólag).

2018. febr. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Én kizárólag a párom ölébe ülök, mivel tudom, hogy mit vált ez ki a férfiakból :)
2018. febr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még sokkal többre lennék kíváncsi :)
2018. febr. 15. 23:24
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Makk alsó, ha a hölgy ül a fiú ölébe.

Makk felső, ha a fiú ül a hölgy ölébe.


Ölbe ülni intimitás. Könnyű vérűvé nem válik, ha a hölgy a fiú ölébe ül, inkább egy erős jelzés a hölgy részéről, hogy párzási időszakban van. A fiú legjobb lépése, ha megcsókolja a hölgy nyakát, majd szopogatja fülcimpáját, ekkor erős szagot bocsát ki a nőstény, behatolásra készen áll.

Akárhogyan nézzük valakinek az ölébe ülni a bizalom jele is, hiszen leeshetsz a térdéről, ha nem kapaszkodsz.

2018. febr. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Hát figyú az én esetembe pl volt olyan , hogy olyan helyen voltunk oszt.kiránduláson , hogy nem volt hely es simán rá ültem a lábára , az ölébe anélkül , hogy barki is bármi rosszra gondolna . Ő illedelmes volt én meg örültem neki és mindemellett egy régi haverom is volt. Teszem hozzá sosem történt semmi köztünk , amit félre lehetett volna érteni...

Könnyű vérűség meg nem erről szól .

2018. febr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!