Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen emberek ezek?

Milyen emberek ezek?

Figyelt kérdés

Milyen emberek ezek?

Volt egy baráti körünk.1 évig tök jól elvoltunk de utána valahogy tönkrement minden. Kiközösítettek néhány embert és utána kb 2 részre szakadtunk. Utána amelyik részben én voltam elmondtak nekem néhány dolgot hogy miket csináltak. Kb mindenkit kibeszéltek amikor nem voltak ott, az egyik tag kutyáját bántották, a legdurvább hogy nagyon erős nyugtatót raktak a piánkba télen ésmajdnem megfagytunk miattuk (ez is most derült ki)

Elmondtak minket minden szarnak amikor meg ott voltunk akkor persze nyaliztak. Na most az történt, hogy újra összejött ez a társaság és elkezdtük beszélni hogy miért lett ilyen rossz a bandánk. (Persze mi mindenről tudnunk amiket csináltak, de nem mondtuk, kivancsiak voltunk bevallják-e) (természetesen nem)

Utánna az történt, hogy az egyikgyerek mutatott egy képet a másik banda tagjáról és mi röhögtünk rajta.(Nagyon gáz kép. )ezt a másik bandából meglátta az egyik gyerek és elmondta annak akiről készült a kép(ő is ott volt). Persze kiakadt, elmondott minket minden szarnak, azt mondta tönkretesz minket. Szerintem ez még így is sokkal kevesebb, mint amit ők csináltak.

Ezek után azt akarják, hogy mi kérjünk bocsánatot tőlük. Természetesen én nem fogok:D


2018. márc. 18. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"az egyik tag kutyáját bántották"


Rohadjanak meg azok, akik állatokat bántanak. Ha taknyos kölykök, akkor is. Ganék. Kerüld el őket.

2018. márc. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy féreg népség. Én úgy ahogy van mindegyikkel megszakítanám a kapcsolatot.
2018. márc. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A leírás alapján telepi suttyók. Én is telepi suttyó voltam tinikoromban, ne aggódj, ki lehet nőni.
2018. márc. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azok után, amiket leírtál róluk, en csak azt nem értem, hogycmiért álltatok velük újra szóba.
2018. márc. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Undorító dolog hogy bántották a kutyát... Kerüld el őket...

Rossz emberek ...

2018. márc. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!