Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Joggal haragudott, sértődött...

Joggal haragudott, sértődött meg? Miért vagyok “bunkó” ezért?

Figyelt kérdés
Barátnőm mindig dícséri a ruháimat, egyik nap kölcsön akarta kérni az egyik egyberuhám. Én nemet mondtam mert nem szeretem kölcsönadni a ruhákat, táskákat hasonló dolgokat, mert félek tönkreteszik. Én vigyázok rájuk. Erre fel lebunkózott. Normális hangvételben mondtam neki amúgy.

#ruha #barátnő #táska #kérés #kölcsön adás
2018. márc. 24. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy bunkó, a te dolgod hogy mit csinálsz a dolgaiddal nem vagy köteles odaadni. De szerintem nem gondolta komolyan csak valószínűleg arra számított hogy odaadod és amikor nemet mondtál megsértődött és mérgében mondta.
2018. márc. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magyarázza már el nekem valaki, hogy ez miért lenne bunkóság? Az a te saját tulajdonod. A saját dolgainkra senki nem tud úgy vigyázni mint saját magunk. Egyébként, hacsak nem egy ünnepélyre vagy ilyesmire kellett neki, amire úgymond kötelező elegánsan öltözni, és nem akarnak erre költeni, még megérteném, de ha csak úgy kérte kölcsön, azt nem értem. Minek? Rengetegszer láttam nagyon szép ruhákat másokon, sőt, még a barátnőimen is néha láttam olyat amit akár hordanék, mégsem futott át még egy mp-re sem, hogy kölcsönkérem, mert nem az enyém. Egyébként is, egész nap míg rajtam van arra figyelnék, nehogy baja legyen. Egy szimpla tárgyra amit kölcsön adnak, úgy vigyázok mint a sajátomra, és még akkor is, hacsak egy tollról van szó.
2018. márc. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én eddigi életemben 3x adtam kölcsön valamit. 1x tönkre tették, 2x pedig az életben nem láttam viszont. Soha többet. Szóval neked van igazad.
2018. márc. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!