Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Illik mindig állni a fogadást?...

Illik mindig állni a fogadást? Ti mit tennétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A baráti társaságunkban ketten nagyon osztottak valamit egymás között és mikor én odaértem gyorsan megkérdeztek

Én biztos voltam a válaszomban ám egyvalaki nagyon tartotta az igazát. Azt is mondta, hogy fogadjunk rá,hogy úgy van.

Én gondolkodás nélkül belementem, kezet fogtunk. 10ezer ft volt a tét és persze nekem lett igazam. Aztmondta fizetéskor megadja.


Picit elgondolkodtam, hogy elvegyem-e majd? Persze jól fogna a pénz, még csak tanulok és nincs sok keresetem, ő dolgozik de az anyukája rokkant nyugdíjas, nem tudom mennyi pénzük lehet.

Párom állítja,hogy ezt illik betartani és nyugodtan fogadjam el mert a saját baja,hogy belement.(mindenki mondta neki,hogy nincs úgy ahogy mondja)


Mit gondoltok erről,mit tennétek?


2018. márc. 25. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el aztán hívd el kajálni/inni
2018. márc. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő állni akarja, mikor megadná, én annyit mondanék, hogy akkor maradjunk abban, hogy sört aznap ő fizeti. Ekkora tétben épeszű ember nem fogad.
2018. márc. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi.

Igen én is csodálkoztam,mikor azt mondta,hogy fogadna ennyiben,hogy az a helyes...

Én lány vagyok, ő meg egy barátnőm párja. Arra is gondoltam,hogy megharagudna a barátnőm vajon,ha elvenném?

Vagy adja meg és menjünk el belőle kajálni 4esben? Ez is jó ötlet... Vagy esetleg csak a felét venném el?

Fura nekem ez. A párom győzköd, hogy ha egyszer fogadás volt, azt be kell tartani. Nekem ez az első😄

2018. márc. 25. 13:44
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha ő igazán férfi akkor megadja fizetéskor, te meg ne sértsd meg azzal, hogy nem fogadod el.

Utána azt csinálsz vele amit akarsz, elkölthetitek együtt is. Ha meg a barátnőd ezen megsértődik, akkor rossz társaságban mozogsz.

2018. márc. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát én elvenném töle mert ha ö nyert volna akkor szerintem ö is elvenné töled. direkt azért fogadott ekkora összegben mert le akart huzni téged mert annyira biztos volt az igazában hogy azt gondolta ugyis ö nyer. szerintem megérdemelte én elvenném töle és magamra költeném nem ö rá.
2018. márc. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Végülis az is igaz, hogy ő is így akart "pénzt nyerni" azért mondott ekkora összeget, csak fordult a kocka.


Csak én túl jószívű vagyok általában és mindenkit megszánok és megsajnálok, ezért gondolkoztam annyit a dolgon.

2018. márc. 25. 16:00
 7/8 anonim ***** válasza:
de ha ö nyert volna ö nem sajnálna téged, kegyetlenul elvenné a pénzt, mivel le akart huzni téged, egyértelmu.
2018. márc. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyébként mi volt a fogadás tárgya?
2018. márc. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!