Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet tenni ilyen esetben?

Mit lehet tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm most jött nemrég ebbe a suliba. Előtte Németországban lakott az apjával most egy panelban az anyjával. Ma láttam nagy sebeket a kezén és megkérdeztem mi történt: elmondta hogy ollóval vagdossa magát és amikor lehúzta a pulcsija ujját és az alkarja tele volt vágásokkal. A szülei nem tudják. Nyáron amikor nem tudja a pulcsival elrejteni akkor otthonról lopkod különböző gyógyszereket és összevissza szedi őket és sokszor csak úgy elsírja magát órán meg stb. Arra gondoltunk anyával hogy felhívjuk az of. Ő tud segíteni de úgy h ne derüljön ki h én mondtam el de mégsem hagyom h egy 11 éves ilyet csináljon. 12l
2018. febr. 1. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Törődj vele. Hallgasd meg a problémáit, és segíts neki. Mutasd meg azokat a dolgokat amiért érdemes élnie. Próbálj hatni rá.
2018. febr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ezzel próbálkozom. Akkor jobb kedve lesz de ha akár wcre is elmegyek vagy egy percre egyedülmarad akkor már sír szegényem. Sajnos nem tudok mindig ittlenni. Szerinted jó ötlet lenne szólni az oszinak?
2018. febr. 1. 20:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ofő remek ötlet, ha egy kicsit is olyan hülye kretén, mint a miénk volt, egy nap múlva már a szülők, tanárok, mindenki tudni fog a barátnőd problémájáról és céltáblává válik.


Iskolapszichológushoz menjetek, ő - elvileg - nem adhat ki titkot meg semmit.

2018. febr. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!