Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan ne legyek egyedül a...

Hogyan ne legyek egyedül a suliban?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok. 2017 szeptemberében lettem gimis. Az új osztályomban lévőkkel mindenkivel jóban vagyok, de egyszerűen nincs legjobb barátom. Szünetekben általában egyedül ülök. Néha odamegyek másokhoz, de amikor ott vagyok, akkor kirekesztettnek érzem magam, nem tudok hozzászólni a témához. Mit tegyek? Válaszaitokat előre is köszönöm.

2018. márc. 25. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem olyan rossz az egyedüllét! Hidd el tudom miben hajózol.

A barátaidat te választod meg magadnak és nem ők téged ezt jo ha tudod.

Menj oda hozzájuk nyugodtan. És nyugodtan dumálj velük!😀 (persze csak azokkal akik normálisak)

Ne érezd magad "elzárkózott"-nak"kirekesztett-nek" mert egy idő után be fogsz csavarodni.

Én is 15 vagyok és én is így voltam.

Hidd el lesznek jó barátaid!

Csak mint mondtam :Te választod meg őket!! Sok sikert!😀

2018. márc. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy jobb egyedül, mint rossz társaságban. Oké, mindenkivel jóban vagy, vagyis nem utálnak. De az, hogy nem utálnak, és az, hogy szívesen beszélgetnek veled, vagy tudnátok miről beszélgetni, az már más téma. Szerintem, hacsak nem hívnak oda, vagy nem vagy alapból benne a témában folyó beszélgetésben, akkor ne erőltesd. Előző és előző előtti osztályomban sok "vezéregyéniség" volt, ahogy a tanárok nevezték az egoizmust és a bunkóságot. Mindkét esetben odahívtak néhányszor magukhoz, és egyszer oda is mentem mindkét helyen. Csakhogy nem az én köröm volt. A téma nem tetszett, nem is voltam otthon benne, az személyeket sem szerettem, szóval csak voltam mint egy fadarab. Ezért is inkább az egyedüllétet választottam. Utána engem mondjuk piszkáltak szokás szerint amiért csendes vagyok, olvasok, a beszédem miatt (választékosan tudok beszélni, nem használom azt a töltőszót, hogy "izé", és így tovább).

Csináld egyedül azt amit mindig szoktál, aztán vagy lesz valaki akivel megtalálod a közös hangot, vagy nem.

Nekem az új iskolámban, ahol vagyok, és s jövőben is szeretnék lenni, megtaláltam. :)


16/l

2018. márc. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legyen egy kepzeletbeli baratod
2018. márc. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!