Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kellene ezen változtatnom?

Hogyan kellene ezen változtatnom?

Figyelt kérdés
A "baráti köröm" mindig csak egy személyből áll. Ehez az egy személyhez nagyon kötődöm. Nem vagyok szerelmes de talán a barátság és a szerelem közt állok mindig. Ezekkel a barátokkal mindig több lesz tehát barátság extrákkal. Ez a fontossági dolog mindig viszonzásra lel de zavar az hogy nem tudok ilyenkor más barátságot kialakítani. Ha valaki próbál velem barátkozni azt érzem hogy nem akarok vele beszélgetni sem találkozni. Nekem ilyenkor csak az az egy személy létezik. Eddig 2 ilyen volt az életemben a második jelenleg is a legjobb barátom. Miért van ez az egész? Szerintetek egy pszichológus tudná? Az a rossz ebben hogy nem vagyunk együtt de még is megbánt amikor más nőkre csorgatja a nyálát. Aztán meg tudom hogy én többet képzelek ebbe az egészbe mint ő ezt már mondta ő is.
2018. márc. 26. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is pontosan ugyanilyen vagyok és UTÁLOM!! :(
2018. márc. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Legalább nem vagyok ezzel egyedül
2018. márc. 26. 20:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem el fog jönni az idő, amikor besokallsz, és változtatni akarsz majd magadon. Nekem legalábbis így volt. És akkor megerősödtem, és nem hagytam, hogy ezt tegyék velem. Azóta minden jobb :)
2018. ápr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!