Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Túl komoly vagyok. Probléma...

Túl komoly vagyok. Probléma megoldása?

Figyelt kérdés

Tényleg nagyon komoly vagyok mindig és nem vagyok az a làny, aki mindig mindenen nevet, megszakad a nevetéstől meg mindig happy.

És nem igazán tudok megnyílni senki elõtt sem, nem igazàn tudok kommunikálni az emberekkel, míg másokból csak ömlik a szó.

Mit kéne ez ellen tennem? Hamarosan gimibe megyek és új emberekkel dogok találkozni, valahogy újra kell kezdenem mindent hogy több barátom legyen.


2018. márc. 26. 21:37
 1/2 anonim válasza:
Szerintem 1.,probalj ki sokfele dolgot (zenei koncertek,bulizas, filmezes, mozi, kezmuveskedes, Christopher Moore-mocskos melo cimu konyvenek elolvasasa, ami a legviccesebb alkotas a vilagon
2018. márc. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

(Ugyanaz a valaszado vagyok, csak veletlenul megnyomtam a kuldest)

Szoval szerintem keress olyan dolgokat, amik oszinte nevetest, es felszabadultsagot tudnak okozni neked, illetve probalj meg tudatosan mosolyogni:)

2018. márc. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!