Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szabaduljak fel nagyobb...

Hogyan szabaduljak fel nagyobb társaságokban?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk egy ket emberrel vagyok akkor semmi baj nincs jol eltudok veluk beszelgetni ,viccelődni stb .. de hogyha mondjuk nagyobb társaságban vagyok akkor olyan zárkózottnak tűnök es olyankor nem nagyon beszelek meg nem is jut ugy semmi eszembe hogy mit mondhatnek mintha zavarba lennek olyankor

2018. márc. 26. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Nem képzelegsz róluk minfélét csak... ott vagy.
2018. márc. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenfélét*


(Na jó alszok ez ma már a 2. elírásom

2018. márc. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt most nem nagyon erted kifejtened kicsit?
2018. márc. 26. 23:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben kifejtettem
2018. márc. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan egyszeru, egyik naprol a masikra dolog. Fejleszd magadat, legyenek celjaid, legyen egy egeszseges onbizalmad, fogadd el magad, szeresd onmagadat, add onmagadat es felszabadultta fogsz valni.

De elso lepeskent: Olvass sok segito konyveket, talaj valami hobbit amiben jo vagy es erj el benne sikereket, kiserletezz eloszor 1-2 emberrel, hogy mennyire tudsz nyitott lenni, aztan 3-4el es igy tovabb...Sok sikert! :))

2018. márc. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!