Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Otthon punnyadó haverokat...

Otthon punnyadó haverokat milyen módszerrel lehet kicsábítani?

Figyelt kérdés
Sajnos a város ahol élek a 98%-a a fiataloknak (18 év körül) csak a számítógép a szórakozás. Mindenki otthon ül és eszük ágában nincs kimozdulni, mindenki fáradt és lusta. Ha ki is mozdulunk és félévente találkozunk, akkor is csak 3-4-en és akkor is csak iszunk 2 sört mondjuk 1 órán át, majd mennek vissza számítógépezni. Online tarjuk a kapcsolatot, de az emberek már a visszaíráshoz is sokszor lusták, vagy mindenre egy szimpla nem vagy valamilyen kibújás van. És ez nem csak velem, hanem az egész környéken mindenki így éli meg, hogy lehetetlen programokat szervezni, mert nincs hol, nincs kivel és semmi értelme. Tudom, hogy ne nyaggassam olyannal amihez nincs kedve az embernek, de sajnos nekik semmi máshoz nincs kedvük az életben.... És nem túlzok, tényleg ilyen nagyon sok korombeli. Én meg már unom a számítógépet.... Ötletek, hogy miket tudnánk így együtt csinálni amire ki is jönne valaki?

2018. márc. 28. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Hol laksz? (elég egy nagyobb város, ami mellett vagy) Mehetünk kirándulni! Vagy jöhetsz ásni is hozzánk! :D
2018. márc. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Egyszerűen mondva sehogy. Az embernek saját magának kell elhatároznia hogy ezt a fajta életmódot feladja.

Nem fogod tudni kicsalni őket. Én is sokat próbáltam hatni az ilyen barátokra. De a lol meccsek mindig vonzóbbnak tűntek számukra, mint bármit is kezdeni a napjukkal.

Új barátokat se könnyű találni, de sokkal könnyebb mint embereket megváltoztatni. Én elmentem sportolni. Sok barátom lett ott akikkel lehet mást is csinálni. És ha a régiekhez van kedvem esténként még mindig (évekkel késöbb is) megtalálom őket skypeon meg lolon.

Ez ilyen sajnos.

2018. márc. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De most tényleg, ha ezt szeretik ha nem, ugyanannyira nem szolhatsz bele mint amennyire te elvárod hogy más ne szoljon bele az életedbe. ez van, keresni kell olyat aki hasonloan gondolkodik mint te, nem pedig megprobálni valakit befolyásolni.
2018. márc. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!