Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ugy erzem hogy elvesztettem...

Ugy erzem hogy elvesztettem barataim, mi tevo legyek?

Figyelt kérdés

18 eves srac vagyok, az osztalyomban eleg nepszeru vagyok

nem utalok senkit, nem szoktam veszekedni

de a barataim/osztalytarsaim nem is foglalkoznak velem, flegma mindenki

az allitolagis legjobb haverom nem hajlando eljonni a 18. szuletesnapomra, mert hogy akkor amikor tartom nem er ra...ezt az elott mondta mielott mondtam volna hogy mikor lesz..

a masik inkabb elmegy masokkal szorakozni ahova termeszetessen en nem vagyok meghivva

akkor mi van meg...harman megbeszeltunk egy programot, illetve en talaltam ki es meghivtam oket de aztan nekem kozbejott valami ami miatt nem tudok majd erre menni annyi valaszt kapok hogy "rip"...mintha annyira bannak hogy nem megyek

ezzel az 5-6emberrel nagyon joban vagyok/voltam

de igazabol pl ha nem vagyok egy hetet a suliba egyik se keres hogy mi van velem meg hasonlo...forditott esetben en meg mindig, mert engem tenyleg erdekel

meg na, neha azert jo beszelgetni valakivel...

Nem keres senki, nem beszel velem senki csak ugy

es rajtuk kivul nincs senki...elotte volt baratnom, de miutan szakitottunk nagyon egyedul vagyok honapok ota

Kezdem megszokni hogy csak vagyok egesz nap, aztan mikor hazaerek elem a kis eletem...de jo lenne megiscsak megosztani valakivel a napomat meg a dolgaimat

En probalok baratkozni, meg osszetartani az osztalyt de amilyen flegma mindenki mar csinalom

Hamis baratok meg nem kellenek

Tehat akkor tovabbra is maradjak egyedul aztan majd lesz valami kornyezetvaltas

en mar annyit probalkoztam, de mind hiaba

Vagy nem is kellenek baratok? A sportokban oromomet lelem es le is kot, eljek csak annak?

Vagy mi?


2018. márc. 28. 23:33
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsanat eleg kusza lett tele hibaval..
2018. márc. 28. 23:36
 2/4 anonim ***** válasza:
Nezd jo ha vannak baratai az embernek csak alapvetoen szerintem nagyon meg kell valogatni h kit tartasz annak, a leirtak alapjan nem vagy olyan fontos nekik, de ezzel semmi problema jonni fog az eletben uj baratno es uj emberek akik kozul lesz jo baratod, de az se kizart h kozuluk (a leirt sracok kozul) lesz majd kesobb jobb kapcsolat.
2018. márc. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igen ebben bizom en is...higy majd idovel

csak a jelenlegi helyzetet hogyan kezeljem?

2018. márc. 28. 23:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek nem barátok, maximum haverok. Keress igazi barátokat máshol.
2018. márc. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!