Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet jó barátságokat...

Hogyan lehet jó barátságokat létrehozni?

Figyelt kérdés
Mindig is olyan barátságokba keveredtem, amiben nem tudtam őszinte lenni. Ha valahova nem volt kedvem elmenni, akkor vagy kényszeresen mentem el, vagy hazudoztam, amiért nem tudok ott lenni, különben kirekesztettek, vagy azt az érzetet keltették bennem, h nem tartozom közéjük. Így van ez most is, viszont ebből már kezd elegem lenni, kezdek besokalni. Nem mondom magamat tökéletesnek, bennem is van hiba, de többször érzem azt, h korlátoznak, mintsem, h építenek. "Irigylem", h a páromnak van egy nagyon jó haverja, aki sosem sértődik meg azon, ha valahova nem tud vele tartani, legyen az egymás után 7394x-i alkalom. Megérti. Az én barátaim sosem voltak ilyenek. Mindig "harcolnom" kellett azért, h barátok maradjunk. Ritkán érzem magamat lazán a társaságukban. Viszont nem tudom, h h építsek ki minőségi barátságot. Egy olyan barátságot, akivel merek őszintének lenni, nem kell félnem azért, mert esetleg utálatossá válik ha nem az van, amit ő szeretne. Ahányszor magamat adtam, abból sosem lettek igaz barátságok. Valaki tudna tanácsot adni? :(
2018. ápr. 9. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem jó helyen keresgéltél. Rossz helyen voltál rosszkor, amikor barátkoztál. Jobb, ha továbbra is önmagad adod, amikor barátot szeretnél. Hasonló cipőben járunk.
2018. ápr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Erre én is szeretném tudni a választ. :(
2018. ápr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!