Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 15 éves lány vagyok, illetlens...

15 éves lány vagyok, illetlenség bugyiba lenni otthon, ha más is ott van?

Figyelt kérdés

Barátom sokszor szokott nálunk lenni, hetente többször, én pedig itthon egyedül is bugyiba szoktam lenni meg trikóba, így hát barátom elött is így vagyok. Anya sokszor szól hogy vegyek már fel nadrágot (szoknyát nem szeretek hordani), de nem vagyok szégyenlős elöttük ><"

Barátom csak gatyába szokott lenni, mondjuk csak a szobámba. ha kijön vesz fel nacit.

Ha meg barátnőim vannak itt akkor mindenki bugyiba van...



2018. ápr. 10. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudom. De én is szeretek csak bugyi polóban lenni otthon. :)
2018. ápr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%

Akkor is illetlenség, ha nincs ott senki, csak a család.

Mások előtt fehérneműben járkálni, nem szégyenlősség, hanem nagyfokú igénytelenség.

2018. ápr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Apa is szokott gatyába lenni, anya bugyiba alszik, sokszor mászkál is úgy, szóval nálunk annyira nem tartom illetlennek :/ Persze lehet hogy másnál ez nagyon nem megszokott :s
2018. ápr. 10. 15:12
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az általad felsorolt emberek előtt/esetekben ez teljesen rendben van, de vannak olyan esetek amikor az. Ha meg rászólnak, miért nem kérdezd meg, hogy miért? (Amúgy én nem vagyok lány, de mekkora a különbség a csak bugyi és a szoknya között? Vagy miért nem jó az otthonra?)
2018. ápr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát csak nem szeretem a szoknyát... fura érzés hogyha az van rajtam, nemtudom xd
2018. ápr. 10. 16:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Vegyél fel egy vékony vászon gatyát bugyi nélkül ha meleged van.
2018. ápr. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mikor mehetek nálatok?
2018. ápr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

sztem nem az :)

26/L

2018. ápr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem az egyik húgom szokott itthon bugyi pólóban lengedezni, de engem pl nagyon zavar (teszem hozzá én is lány vagyok). Nálunk ez nem annyira illik, de ha nálatok ez a szokás, akkor nyugodtan :)

Esetleg nézzetek valami pamut kisnadrágot,azok kényelmesek, rövidek, de mégse csak egy bugyi van rajtad.

2018. jún. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!