Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha nektek azt írja a legjobb...

Ha nektek azt írja a legjobb barátnőtök/barátotok hogy nem tud veled azonosulni hogy fogadnátok?

Figyelt kérdés

Egy 23 éves barátságról beszélünk.

Volt egy téma, részben a változásokról.

Jelen helyzetben éppen azt beszélgettük, hogy én mennyit változtam az elmúlt pár évben, persze valami következménye miatt. Ezt barátnőm is tudja ezzel is indult a beszélgetés. Sajnos olyan irányt vett, hogy aki ilyen nem tud vele azonosulni illetve nem is tudja elfogadni.

Rövidre zártam a beszélgetést, érthető hogy miért van eltűnve, beszélünk kevesebbet hetek óta! Annyit mondtam, hogy nem is kell azonosulni, csak elfogadni. Ha ez nem megy akkor engem sem tud elfogadni, sajnos úgy gondolom ez idővel a barátságunk rovására fog menni...


2018. ápr. 16. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
ez így korrekt, várd meg mit ír
2018. ápr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Persze ő is változott sokat, ez az élettel jár. Hol előnyére, hol hátrányára. De mindig megtanultam elfogadni. Sajnos abban igaza van hogy régen más voltam. Az úgy elveszett bennem valahol.

Viszont 5 év után újra és újra ezzel jön, szóval nem első eset... De ilyen mélyen sose volt a dolgok állása....

2018. ápr. 16. 20:29
 3/9 anonim ***** válasza:
Előfordul hogy ez egy barátság vége. Megírod nekünk, hogy mivel nem tud azonosulni?
2018. ápr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez ma délután volt azóta nem írt... én pedig erősen azon gondolkodom megírom, hogy sajnálom hogy így alakultak a dolgok. 23 év mégis 23 év.... de ha ez nem változik sajnos úgy gondolom lehet mégse olyan jó dolog erőltetni a barátságot a továbbiak folyamán...
2018. ápr. 16. 20:32
 5/9 A kérdező kommentje:

Lényege annyi hogy akkor elváltam. Azóta máshogyan látom a dolgokat, lazabban állok mindenhez...

Szerinte ez miatt motiválatlan vagyok, semmit se csinálok mert nincsen tervem.

Egyszerűen csak élem az életet, nem tervezem meg, hogy veszek egy TV pl. Ha kell úgy hozza a sors veszek. Igaz ez párkapcsolat területén...

Ő más ő mindent tervez neki cél kell egy célkitűzés hogy igen ez az amit most meg kell csinálnom...

Lényege ennyi a dolognak...

2018. ápr. 16. 20:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez a változás nem most történt, hanem fokozatosan, és nemcsak te változtál, hanem ő is. Elmúlt a barátság.
2018. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rosszul esne.Nekem azt mondta pár éve csak illúzió volt a barátságunk.
2018. ápr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7#

Az nagyon durva.. Sajnálom... :-(

Igen ezzel úgy érzem vége barátságunk idejének.... 23 év baromi nehéz... remélem egyszer megadja az élet utólag hogy vissza tekintve is helyes döntés legyen, mert ezt a törést nem tudjuk áthidalni...

2018. ápr. 16. 21:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos,hogy nem tudjátok áthidalni mégha most úgyis érzed.A barátnőmmel aki illúziónak nevezte a barátságunkat rendeződöütt a kapcsolatunk pedig hosszú ideig nem köszöntem neki,figyelembe se vettem,elfordultam másik irányba,kerültem a társaságokat ahol tudtam ő is ott lehet.De idővel némiképp rendeződött a helyzet egyszer elnézést kért üzenetben,bár ez talán nem volt elég,mert sok minden elhangzott mindkettőnk részéről...azóta a helyzet sokat változott,de nem állítom,hogy helyreállt volna a kapcsolatunk,mostmár ha összefutunk az autóbuszban nem az előttem lévő ülésre ül le és onnan kommunikál velem,hanem leül mellém.Nem keressük egymás társaságát,nem váltunk üzeneteket egymással,de ha összefutunk vagy találkozunk összejöveteleken jól elbeszélgetünk.A hétvégén épp egy kurzuson találkoztunk nekem utána kellett várnom az autobuszra,és ekkor olyan dolog történt amire nem számítottam elhívott magához arra az időre ameddig várakoznom kellett.Nem reménykedem benne,hogy helyreáll arégi nagy barátság,mert neki van egy olyan beidegződése,hogy elveszik a szabadságát-rólam is ezt feltételezte a múltban ki is mondta akkor,meg most a beszélgetés folymán is előjött valaki kapcsán,hogy nem szereti ha elveszik a szabadságát és volt egy kis neheztelés a hangjában,ami a múltban történtekre vonatkozott...de valójában ő az aki az emberekkel kapcsolatban határtartási problémákkal küzd és ezt vetíti ki másokra talán tudat alatt is,mert így könnyebb megküzdeni vele és nem kell mélyen magába tekinteni.
2018. ápr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!