Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés

Valaki ért az emberektől tartó, nem feltétlen visszahuzodo, csak reménytelen és bizalmatlan nőkhöz?

Egy ilyen ismerőssel megszakadt a kapcsolatom, de vannak kérdéseim, ami talán általános, és így közelebb jutok a tisztázáshoz. Miközben ő már messze. Írhatna olyan

2018. ápr. 17. 21:18  Privát üzenet  

A válasz
Én hasonló vagyok. Miben segíthetnék?

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. ápr. 21. 08:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kérdésekre válaszokat adhatnál

# 2/2Időpont 2018. ápr. 21. 15:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Veletek is előfordult már, hogy egy közös ivászat után elkezdtetek szimpatizálni valakivel akivel előtte nem feltétlen? 18/F
Előfordulhat, hogy valaki ennyire zárkózott/bizalmatlan?
Hogyan mondjam el az egyik barátomnak, hogy a többi barátom nem feltétlen látja szívesen egy társaságban?
Létezhet ennyire önzetlen és feltétlen barátság?
Hogyan tudnék barátkozni, ha félős és bizalmatlan vagyok?
Ha egy félvér (cigány) csaj barátkozni/ismerkedni akar, az nem feltétlen jelent rossz szándékot?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!