Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is meleg?

Szerintetek is meleg?

Figyelt kérdés

Az egyik haverom még soha nem mondta azt, hogy jól nézek ki. Én ezt irtó gáznak tartom, ha fiú létemre egy másik fiú azt mondja hogy jól nézek ki.. Mert szerintem két ellenkező nemnél van ez így, nem két fiú között. Ez engem zavar, és attól félek hogy az illető meleg. A véleményetekre vagyok kiváncsi.


17F én


18F ő



2018. ápr. 20. 22:19
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ja azt még elfelejtettem, hogy én hetero vagyok, meg ő is, vagyis hát remélhetőleg nem meleg. Minden esetre fura.
2018. ápr. 20. 22:22
 2/23 A kérdező kommentje:
A másik fiú azt mondta jól nézek ki*
2018. ápr. 20. 22:23
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja. Minimum azt kellett volna mondania egy havernak, hogy "mi ez a szar rajtad? vedd már le, ku_rva gáz". Ettől még nem meleg egyébként, sőt lehet ő is rájött már azóta, hogy miért mondott neked ilyet, és ezen kattog egész éjszaka. Nem lehet tudni.
2018. ápr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%
Hát beszarok! Emiatt az egyetlen pár szócska miatt melegnek nyilvanitod a haverod, akit vélhetőleg ismersz is valamennyire. Ha meleg lenne jóval több jel lenne arra.
2018. ápr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Én nagyon gáznak tartom, és furának. Remélem hogy nem meleg. Ha egy lány mondta volna, az teljesen elfogadható lett volna. Na de egy fiú? Szerintem vannak neki meleg hajlamai. Jöhetnek válaszok még.
2018. ápr. 20. 22:52
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
ne viccelj már.- "jól nézel ki", "jó a megjelenésed" - nincs ebben semmi, ezt mondják az emberek egymásnak, inkább idősebbek teljesen megszokott
2018. ápr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Jó! Nekem ez akkor is furcsa......
2018. ápr. 20. 23:09
 8/23 anonim ***** válasza:
92%
Nem baj. Menj már aludni, késő van.
2018. ápr. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ki sem irtad volna a kérdést ha nem érdekelne ez a bizonyos haverod téged. Inkább ez a kérdés b**zis nem a haverod
2018. ápr. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejössz kérdező? Járunk?
2018. ápr. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!