Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is meleg?

Szerintetek is meleg?

Figyelt kérdés

Az egyik haverom még soha nem mondta azt, hogy jól nézek ki. Én ezt irtó gáznak tartom, ha fiú létemre egy másik fiú azt mondja hogy jól nézek ki.. Mert szerintem két ellenkező nemnél van ez így, nem két fiú között. Ez engem zavar, és attól félek hogy az illető meleg. A véleményetekre vagyok kiváncsi.


17F én


18F ő



2018. ápr. 20. 22:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
97%

Egy újabb ember homofóbiával *taps* *taps*


Mert mi van ha meleg? (nem mintha ennyiből kiderülne) gondolom jönne az öri hari sose bocsi

Gáz vagy és rossz barát ez a véleményem

2018. ápr. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
" még soha nem mondta azt" - most akkor mondta vagy nem mondta?
2018. ápr. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
96%

Tizenhét éves fejjel hogy lehetsz ilyen hülye? Talán a haverod kezd felnőni- veled ellentétben- és leesett neki hogy a pozitív megerősítés sok embernek jólesik, növeli az önbizalmukat. Mondjuk egy ilyennel mint te inkább nem kellne eljátszani, túl csököttagyú vagy hogy ne láss benne szexuális utalást.


Akkor a te logikád szerint én nyilván leszbikus vagyok, hiába voltak csak pasijaim világéletemben. De kifejezetten szeretem megdicsérni a kolléganőim ruháját, fülbevalóját- és senki nem jött még azzal a baromsággal hogy "akkor te b**i vagy és most rám modultál??" Ugyanis annak veszik a megjegyzéseimet ami: Elismerésnek a jól megválasztott, csinos ruháért. Se többnek, se kevesebbnek. Vannak emberek akik szeretik kifejezni az elismerésüket apróságokért is.

2018. ápr. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
95%
"Én nagyon gáznak tartom és furának." Én meg ezt a kérdést tartom annak.
2018. ápr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Ami neked furcsa és gáz, azzal nem mindenki van így. Ennyit mondott hidd el a következő pillanatban már tök máshol járt, te meg jól leragadtál, hogy úristen.

Nyisd már ki a szemed és ne csak láss nézz is...

Egyébként sincs semmi baj a melegekkel. De ennyi után sértő is lehet ezt gondolni.

Örülj inkább és lépj túl rajta :)

Lehet, ha egy lány van a közelben ő mondja csak épp egy fiú nyílvánította ki a véleményét. Mindenkinek megvan a joga hozzá. Nincs ebbe semmi.

2018. ápr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
*Ne csak nézz, hanem láss is...
2018. ápr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
89%
Nekem az a gyanúm hogy te nem tizenhét vagy hanem tizenhárom. Egy pasi miért ne dicsérhetne meg egy másikat? Ez annyira szexista duma, hogy te akkora macsó vagy hogy neked nem mondhatja egy fiú sem hogy jól nézel ki. Nem hogy te félsz attól hogy miket váltott ki belőled ez a néhány szó? Képzeld én már hallottam ahogyan fiúk is megdicsérik egymást és egyikük sem meleg. Én is szoktam mondani az LBmnek hogy jól néz ki és egy nembe tartozunk. Szóval nőlj fel kicsi fiú és fogadd el hogy a haverod azt gondolja jól nézel ki!18L
2018. ápr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
93%
"hanem tizenhárom" és lány mehehe.. A 14-ben linkelt ugyanaz a kérdés csak elcseszte a kamukát: ott fordítva van az életkor kitalálva. Hát így jártunk.
2018. ápr. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Nem meleg!

Nyugi!

Tapasztaltam mar ilyet!

2018. ápr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!