Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy beszéljem meg ezt az...

Hogy beszéljem meg ezt az osztálytársammal?

Figyelt kérdés

Az osztálytársam hozott össze a barátommal, viszont elkezdett nagyon idegesíteni. Folyamatosan beleköt a barátomba és párhuzamba állítja az ő pasijával és ők ketten egyébként barátok. Állandóan arról beszél, hogy János (nevezzük így) milyen minta pasi és milyen romantikus, meg nyálas, meg ilyenek, ezzel szemben az én barátom Roli (szintén nevezzük így), mennyire csak pénzben méri a szeretetét, nem annyira romantikus, stb. Tény, hogy sokkal gazdagabbak, de nem lát bele a kapcsolatunkba, azok alapján tesz megállapításokat, amiket lát és gondol, miközben annyira buta a lány, hogy hihetetlen. Rosszul érzem magam, amikor ilyeneket mond Roliról, én meg fél éve lassan tartom a számat arról, hogy János neki össze-vissza hazudozik és már nem egyszer csalta meg... számtalanszor elmondtam már neki, hogy ne szóljon bele a kapcsolatunkba és hogy semmi köze ahhoz, hogy mi hogy szeretjük egymást és mit csinálunk, de ő folyton csak osztogatja a “jó” tanácsait, miközben én például egyáltalán nem igénylem azt, hogy a Roli nyálas és csöpögős legyen velem. Hogyan érjem el, hogy fejezze be ezt a viselkedést?


Mielőtt leszólnátok, hogy mekkora egy k****g vagyok, amiért butának tartom a barátnőmet; nem erről van szó. Nem vagyunk barátok, csak osztálytársak, megmaradtunk egymás mellett.


2018. ápr. 23. 14:19
 1/1 anonim válasza:
Hát szerintem te is piszkáld és akkor ő is megtudja,hogy milyen érzés,vagy kerüld el!Menj el ha kezdi!
2018. ápr. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!