Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogy egyiket se...

Mit tegyek, hogy egyiket se bántsam meg?

Figyelt kérdés

Van két legjobb barátnőm- bár mostanában ebben már nem vagyok annyira biztos - szóval eddig az ő társaságukban kirekesztve éreztem magamat néha mert már nagyon régóta ismerik egymást. De ez engem sosem zavart nagyon. Azonban nem rég egy másik lánnyal kezdtem el barátkozni az osztályból, akit tényleg igazi barátnak tekintek. Azota a két másik lány nevezzük őket Olgának és Reninek folyamatosan kirekesztenek a társaságukból. Jó igaz nem bírják azt a másik lányt akivel barátkozok, de már odáig jutottunk, hogy szinte minden nap összeveszünk valamin, bunkók velem es utána még elvárják, hogy én kérjek bocsánatot.

Bár már nem vagyunk olyan jóban pont e miatt en nem szeretném elveszíteni a barátságukat. Mit tegyek, hogy ne bántsam meg őket?



2018. ápr. 25. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért futsz bunkók után? Ne mártírkodj, szánalmas.

36N

2018. ápr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem mártírkodok. egyszerűen szeretnék velük is jóban maradni. nem tudom miért kell így leoltani amikor én csak segítséget kérek
2018. ápr. 25. 18:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Mégis milyen barátságot veszítenél el?

De most komolyan, fogadok nem az első kérdésed.

Nézz magadba! Nézd már azt a kettőt levegőnek, köszönsz nekik, normális vagy, összeszeded magad ha olyanok, megmondod a magadét, ha nem érzed jogosnak. És inkább ne ragaszkodj hozzájuk annyira, mert csak magadnak ártasz.

Ja és a többi 20 osztálytársad meg rajtatok röhög miközben lányosan marjátok egymást.

Egyszer fel kell nőni majd és meg kell tanulni hogyan kell az ilyen helyzeteket kezelni. Én is tapasztaltam ilyet, csak azért.

És ne haragudj a stílusom miatt, nem akarlak megbántani sem, csak azt szeretném, ha te gondolnád át.

:)

2018. ápr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt írod, az új barátnődet, tényleg igazi barátnak tekinted. A két régi "barátnődet" meg eddig sem igazán, hiszen úgy érezted, hogy kirekesztenek. Ezek után nem értem, hogy mi a kérdés. Nem lehet és nem is kell mindenkivel jóban lenni.
2018. ápr. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!