Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék jobban nyitni...

Hogyan tudnék jobban nyitni az emberek felé?

Figyelt kérdés

Nyíregyházán lakom. Vannak barátaim, de a nagyrészük elment más városokba tanulni, de nekem sajnos maradnom kellett. Azzal az 1-2 barátom aki itt maradt, viszont sokszor nem tudunk megegyezni, hogy milyen programokat csináljunk. Ha ivásról van szó akkor szinte mindig mehet a buli. Nincs is ezzel baj, nem vetem meg az alkoholt sem, sőt... Viszont sokszor csak ahhoz van kedvem hogy kiüljünk a közeli tóhoz, a városba vagy akárhová és csak élvezzük az egészet és beszélgessünk. Például erre sosem tudom rávenni őket.


A kérdésem tehát az, hogy hogyan kezdhetnék barátkozni? Hol lenne érdemes új embereket megismernem akik kicsit nyitottabbak akár a sörözős kiülős, akár a beszélgetős lazítos programokra?

19/F



2018. ápr. 28. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Bárhol lehet :D Ha még suliba jársz, akkor osztálytársakkal, sulis társakkal.

Én anno úgy csináltam, hogy kerestem azokat az embereket akikkel valami közös pontunk lehet. Pl. rocker vagyok, és ha láttam valakin hogy rendszeresen bandás pólókat hord vagy hasonló, akkor odamentem hozzá hogy szereted az xy bandát? Én is bírom őket blablabla.. Bemutatkoztam, mondtam hogy szeretnék haverkodni. Hát volt akikkel besültem, de volt akikkel jól alakult :D Nem tudhatja az ember míg meg nem próbálja.

De nagyon sok embert interneten ismertem meg, úgyhogy az sem utolsó lehetőség. Vagy könyvtár. Sőt koncertek, bulik. Én egy egész családdal ismerkedtem meg egy Leander koncert alatt :D Barátok ugyan nem lettünk, de a koncerten együtt tomboltunk.


Egyébként Nyíregyháza mellett lakom, de Nyíregyre járok suliba még idén. Szeptembertől másik városba megyek egyetemre, de ha gondolod, addig is haverkodhatunk :D

2018. ápr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keress olyanokat,akik nem bántjanak meg,és ne sznobok.
2018. ápr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!