Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fanatikus facebookon posztolga...

Fanatikus facebookon posztolgató ellenzékiek! Nem féltek tőle, hogy tönkre fogjátok tenni az emberi kapcsolataitok felét?

Figyelt kérdés
2 824 647 szavzatot kapott a Fidesz. Sajnos vannak olyan elvetemültek, akik napi 4-5 kormányellenes posztot osztanak meg facebookon minden áldott nap. Olyan emberek képébe tolják bele, akiknek az 1/3-a a Fideszre szavazott, 1/3-a pedig leszarja az egészet és egyáltalán nem is szavazott. Nyomatták a hülyeséget választások előtt, hogy kormányváltás lesz, meg forradalom, hát nem lett belőle semmi. Nevetségessé és hiteltelenné váltak. Reménykedtem benne, hogy most már le fognak állni, de nem álltak le. Megint négy évig ez fog menni, aztán újabb Fidesz 2/3.

2018. ápr. 28. 19:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
41%
Nálam ugyanabba a csoportba esnek mint a gyakorin egy totál nem a kategória témakörébe eső kérdéseket kiírogatók...
2018. ápr. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
62%

Én nem félek, mert az ismerőseim kb. így oszlanak meg:

- cirka 70% ellenzéki (különféle pártok, főleg LMP, Jobbik, Momentum, valamint két MSZP-s)

- cirka 25% leszarja

- néhány normális fideszes, aki elfogadja, ha másnak más a véleménye

- 1 fideszes, aki fanatikus, de legalább vicces


volt még 2 fideszes, de az egyik letiltott valami teljesen más vitánk miatt, a másikat kicsinálták az ismerőseim egy kommentfolyamban, amire odaértem volna békét teremteni köztük, de nem vészes, nem volt olyan közeli ismerős.

2018. ápr. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 szenes43 ***** válasza:
53%
Előre bocsájtom hogy én nem a Fideszre szavaztam,de tudomásul vettem a 2 824 647 szavazatot kapott. Arra gondoltam hogy a Fidesz szavazók is tudomásul veszik hogy legalább annyian ha nem többen meg nem rá szavaztak. Hogy 4 évig mi fog menni azt nem tudom de van egy néhány égbekiáltó visszatetsző húzás ami ha az ellenzék nagyobb létszámban került volna be a parlamentbe hát bizony ki lett volna vizsgálva.Ezt persze a Fideszesek is tudták azért kapaszkodtak kézzel-lábbal a 2/3 hoz.
2018. ápr. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
70%
Engem tudod mi zavar(t)? A sok nevetséges kamuhír, sorosozás, migránsozás. És facen az origo hírdetése állandóan felbukkant, nem tudtam letiltani sem. Jópár ismerősömet, akik ezeket megosztogatták, ki is töröltem emiatt mert aki ennyire hülye arra nem vagyok kiváncsi.
2018. ápr. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Már láttam olyan posztot, amilyet a 9-es készült kitenni.
2018. ápr. 29. 10:32
 16/18 anonim ***** válasza:

Hát nekem most fog véget érni egy gyerekkori barátságom, mert az illető fidesz-fanatikus lett és a választások után szinte őrjöngve posztolgat, küldözget leveleket nekem, hogy "térítsen". Ellenvéleményt, érvet nem fogad el és azt sem, hogy nem szeretnék politizálni vele. Személyeskedni, gúnyolódni kezdett.

És más fideszes ismerőseim is ilyenek.


Tőled sem várok érdemi reakciót kérdező, az eddigi válaszaid, stílusod alapján.

2018. szept. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Előző, velem 3 ellenzéki ismerős csinálta ezt pont. Én nem térítek, de ha a kormányellenes kitöréseikre nem szólok semmit, nem bólogatok, hogy fujj a kormány, akkor megkapom, hogy "miért nem értesz velem egyet? értelmesnek hittelek! minden normális ember ellenzi, ami megy!" Szóval én vagyok a szemét elmebeteg, mert más a véleményem.


Szerintem a legjobb kikerülni ezt a témát, amennyire lehetséges, de ez pont miattuk nem oldható meg, mert mindig téríteni akarnak. Most már mindegyikükkel úgy vagyok, hogy nem is keresem őket, igaz, ők sem engem.

2018. okt. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
51%
Szamomra is felfoghatatlan, hogy egy gondolkodni képes ember miért szavaz a fideszre.
2018. okt. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!