Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintem kihasznál a barátnőm...

Szerintem kihasznál a barátnőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb. 2 éve kezdtünk barátkozni, amikor is ő össze veszett a haverjaival/barátaival. Akkor is úgy éreztem magam kicsit mint valami pótlék,de megsajnáltam és jóba lettünk. Kb. fél év után iskolai táborba mentünk ahol eléggé leszart,holott ő beszélt rá hogy menjek. (Nem vagyok valami közösségi lény ezért nem akartam menni) Ott voltak akikkel összeveszett. Elmondták elöttem mindennek,meg hogy láthatom hogy nem foglalkozik velem meg ne barátkozzak vele, erre kibékültek. Tábor után még volt egy hónap suliig és többször is szóltam neki hogy nem e akar találkozni de sosem ért rá. Ezután én leszartam, gondoltam úgy is elfelejt. Eléggé jó tanuló vagyok és mivel egy osztályba járunk nyár végén rám írt hogy ülünk e egymás mellett én meg igent mondtam... Azóta max 10-szer ha találkoztunk(1.5 év telt el)iskolán kívül és csak akkor ül mellém ha dogát írunk,vagy csak nagyon ritkán. Én nem is szeretek mellette ülni,mert több dolgozatomat azért rontottam el mert neki segítettem és nem a sajátomat csináltam,de nem merek lépni.Rohadtul idegesítő,mert eléggé maximalista vagyok és kiakaszt ha valamit tudok és azt mégse tudom bizonyítani.


Lehet kicsit bonyolult 😅



2018. márc. 30. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ezt csak úgy tudod megoldani ha minél elöbb tovább lépsz az ilyen embereken.
2018. márc. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erdekbarat. Mit gonolkodsz ezen?
2018. márc. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pedig le kellene építened.Csak károdra van. Szedd össze magad.
2018. márc. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!